У РФ з істерією сприйняли законопроект про державу-агресора

1488
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 34
  •  
  •  

Термін “країна-агресор” викликав шквал невдоволення у російської спільноти.

Нашумілий законопроект про реінтеграцію Донбасу на 99,9% готовий до внесення в український парламент. У разі ухвалення в новому законі вперше на законодавчому рівні буде введено поняття Росія – агресор. Також, згідно з новим законом про окуповані території, Україна має право самооборонятися та не несе відповідальності за ситуацію на тимчасово окупованих територіях.

У РФ з істерією сприйняли законопроект про державу-агресора


Про це заявила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, пише “5-й канал”.

Цей законопроект не на жарт обурив російську спільноту. У російських ЗМІ з цього приводу почали з’являтися коментарі різноманітних експертів, аналітиків та посадовців.

Зокрема, глава міжнародного комітету Ради Федерації Костянтин Косачов заявив, що наразі у Києва немає жодних підтверджень агресії з боку Росії, “а коли немає доказів, доводиться приймати закони”.

Він наголосив, що “російська агресія стала головною національною та державотворчою ідеєю постмайданної України”.

Глава комісії Громадської палати (ОП) РФ з розвитку громадської дипломатії, гуманітарного співробітництва та збереженню традиційних цінностей Олена Суторміна назвала бажання України офіційно оголосити РФ агресором “абсолютно диким”.

“Абсолютно дика заява. І так звинувачення в бік Росії ллються рікою. Але це вже, звичайно, перехід всіх розумних меж. Якщо на законодавчому рівні подібна норма все-таки буде реалізована, то, боюся, в першу чергу може погіршитися стан справ в самій Україна “, – заявила вона РИА Новости.

За її словами, такі ініціативи доводять, що “сучасний Київ цікавить тільки негайна нажива”.

Тим часом так званий “сенатор”  від Криму Сергій Цеков у коментарі цьому ж агентству сказав, що цим законопроектом Україна прагне зняти з себе соціальні зобов’язання перед жителями Донбасу.

Заяву Ірини Луценко він назвав інформаційним вкидом, а українську владу порівняв із “злодіями в законі”.

Своєю чергою завідувач кафедри конституційного та муніципального права юридичного факультету МГУ Сурен Авакян називає визнання Росії на законодавчому рівні країною-агресором “елементом політичної перепалки Москви і Києва”.
Українська соціальна мережа ukrainians
На його думку, особливе становище, якого хоче для себе Донбас, врегулює ситуацію на Україні лише на час. “На якийсь час це впорядковує, а далі це як лікування алкоголіка: спочатку йому щось зробили, і йому стало трохи краще, а потім він все одно спивається і далі продовжує”, – цитують експерта РИА Новости.

“Немає жодної гарантії, що якесь мирне рішення є ідеальним рішенням”, – наголосив Авакян.

У “Держдумі” вважають, що цим документом Україна хоче “обірвати останні зв’язки російського і українського народів”.

“Офіційний представник Петра Порошенка не дарма обмовила фразу, що війни з Росією немає, тобто формально громадяни України можуть їздити і в Крим, і на материкову Росію. Але держава отримує важіль тиску, щоб запитати українців, мовляв, з якою метою ви їдете в країну-агресор. Викликавши пару-другу сотню на допит в СБУ і залякавши їх там до напівсмерті, офіційний Київ сподівається розрубати складний і багатогранний вузол, який пов’язує російський і український народи”, – заявив “депутат” нелегітимної Держдуми від кримського регіону Руслан Бальбек.

Інша представниця “Держдуми”, “заступник голови” установи Ірина Ярова назвала законопроект  “фіговим листком” президента Петра Порошенка.

“Ініціатива Порошенко – це фіговий листок, яким він намагається прикрити свою агресію і свої злочини проти мирних жителів Донбасу … Індульгенція Ради на державне вбивство, яку Порошенко збирається отримати і узаконити, повинна бути викрита. Очевидно, що це черговий хамський маневр відмови від виконання Мінських угод. Відвертий обман пана Порошенка і його неповагу по відношенню до авторитетних країнам-учасникам Мінських угод не можуть і не повинні бути залишені без оцінки і реагування з боку Європи”, – заявляє її прес-служба.

Так званий “глава комітету “Держдуми” у справах СНД, євразійської інтеграції і зв’язків зі співвітчизниками” Леонід Калашников заявив ТАСС, що документ є лише “струсом повітря, який у черговий раз покликаний подіяти на Захід, вразливу Європу”, а також “заохотити надання військової допомоги з боку США”.

“З агресором не торгують ні газом, ні нафтою, не беруть у неї допомогу. В країну-агресор не їздять мільйони своїх же співгромадян на заробітки. Важко собі уявити, що наші поїхали б під час Великої Вітчизняної війни на роботу в Німеччину, крім як під дулом пістолета, як це було в історії “, – додав Калашников.

Так званий політичний аналітик Станіслав Бишок в ефірі радіо Sputnik взагалі заявив, що Україна таким чином формально відмовляється від Донбасу.

“Цей документ потрібно називати не “планом по реінтеграції Донбасу”, а “планом по формальної відмови від Донбасу”. У Києві й у Вашингтоні мислять так: пославшись на те, що “в усьому винна Росія”, давайте напівофіційно оголосимо, що ця територія вже не наша, нехай нею займається Москва, допомагає відновленню”, – сказав він.


Бракоделы, заберите ваши танки-корыта и самолеты-гробы

 

США могут ввести масштабные санкции против российских банков

 

Сайт получил предупреждение от Генеральной прокуратуры Расистской Федерации
ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,897 seconds.