У Мінську збирається Тристороння контактна група по питанням Донбасу

240

Основні питання засідання – безпека і звільнення заручників

Сьогодні, 12 квітня, Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Донбасі збереться в Мінську на чергове засідання.

У Мінську збирається Тристороння контактна група по питанням Донбасу


Як повідомила прес-секретар представника України в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, основні питання, які розглядатимуться в Мінську, – безпека і звільнення заручників.

Питання безпеки стосуватиметься не лише відведення сил і засобів, а також припинення вогню і дотримання режиму тиші.

Як повідомляє «112 Україна», очікується, що напередодні свят різко збільшиться кількість людей, які перетинають КПП, тому сьогодні в Мінську знову обговорять деталі роботи цих пунктів. Вони стосуються збільшення кількості співробітників, тривалості часу роботи, а також прискорення та вдосконалення процедури переміщення людей. Очевидно, на цьому тлі обговорять питання про відкриття КПП «Золоте». Також сторони продовжать узгодження нових зон безпеки, очікується, що це будуть Дебальцеве, Саханка, Кумачове і Комсомольське. Продовжиться робота над узгодженням списку полонених на обмін.

Войска США и Великобритании направляются к границам Сирии

 

Білий дім попередив Росію про повну ізоляцію

 

Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

Загрузка…


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
91 queries in 1,049 seconds.