У Латвії 9 травня 2022 року буде Днем Пам’яті загиблих у війні українців.
«Закон про встановлення дня пам’яті жертв України передбачає, що 9 травня стане Днем пам’яті жертв України на всій території Латвії цього року, вшановуючи громадянське населення України», — йдеться у повідомленні DELFI.
Відповідний закон був ухвалений Сеймом Латвії у четвер. Пропозицію підтримав 61 депутат Європарламенту, проти проголосували 18 депутатів.
Зараз відбувається двадцять друга російсько-українська війна
У День пам’яті на будівлях має бути розміщений жалобний латвійський державний прапор, «а український прапор має бути вивішений поряд із латвійським національним прапором на Святодухівській вежі Ризького замку, резиденції президента, головних будівлях Сейму та Кабінету Міністрів».
Також повідомляється, що «цього дня державні установи та установи місцевого самоврядування не зможуть проводити видовищні та святкові заходи, а також органи місцевого самоврядування не зможуть видати дозвіл на організацію публічного заходу».
Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422