У Києві зробили рекордне вилучення наркотиків на мільярд гривень

1254

+++ в карму за репост

Скорше за все поліціянти не донесли те до відома верховного потерпілого… воно нікуди не зателефонувало, і завдяки цьому операція пройшла успішно, на відміну від справи по вагнерівцям…

У Києві зробили рекордне вилучення наркотиків на мільярд гривень

Героїн маскували під цеглу та перевозили до Києва з Ірану. Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України підбив підсумки роботи та розкрив деталі потужної міжнародної спецоперації з ліквідації каналу постачання наркотичного засобу героїн з Ірану до країн Європи, передає Інформатор.

Викрили транснаціональне злочинне угруповання, члени якого займалися контрабандою особливо небезпечного наркотичного засобу – героїну з Ірану, через територію Вірменії і Грузії в Україну та постачання його до країн Європейського Союзу. Правоохоронці встановили організатора злочинного угруповання (громадянина Туреччини) та осіб, які організували один із каналів з контрабанди наркотичних засобів в Україну.

Як побачиш наркомана — бий його, як таракана

Ділки на вантажних автомобілях перевозили героїн під виглядом цегли. У ході слідчих дій на території складу у Києві виявили та вилучили 1159 брикетів загальною вагою 368 кілограмів 150 грамів.
За словами заступника міністра МВС Олександра Гогілашвілі, вартість товару за цінами чорного ринку становить понад 1 млрд. гривень.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
73 queries in 0,262 seconds.