У Білорусі почалися масові арешти робітників — «західних шпигунів»

1138

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Останній диктатор Європи встановлює у своїй країні владу, тотожну владі Леніна-Гітлера-Сталіна. Все по заповітам найжорстокіших тиранів — всіх незгодних чекає або ешафот, або в’язниця…

У Білорусі почалися масові арешти робітників - «західних шпигунів»

У Білорусі режимом Лукашенко тривають репресії проти населення. Там почалися масові арешти робітників — «західних шпигунів». Затримано мінімум 14 робочих, які заявляли про страйки на своїх підприємствах. Про це пише правозахисний центр «Вясна».

Серед затриманих співробітники «Гродно Азоту» — Сергій Шелест, Андрій Погеріло, Володимир Журавка і його дочка Ірина Мацкевич, Валентин Тереневіч, Григорій Рубан, Вадим Єфименко, Дмитро Ільюшченко.

Лукашенко наказав готувати конфіскацію валюти у населення і підприємств

Крім них затримали робочого БМЗ Олександра Гашнікова і співробітників БелЖД Анну Аблабія і Сергія Дзюбу. Як писала «Наша Ніва», до Аблабія і Дзюбі приходили за статтею про зраду державі (стаття 356 КК). Вони поміщені в СІЗО КДБ. У цьому ж місці знаходяться Шелест і Погеріло.

Співробітники БелЖД Денис Берген і Тетяна Андрушкевич після обшуків отримали по 15 діб за непокору міліціонерам (стаття 24.3 КоАП), пише «Наше поле».

Також «Вясна» повідомляє про затримання Олексія Сидори, Світлани Зиль і Матвія Вєдєнєєва.

Крім того, 23 вересня Олександр Лукашенко прийняв з доповіддю міністра промисловості Петра Пархомчіка і курируючого цю сферу віце-прем’єра Юрія Назарова.

На зустрічі Лукашенко заявив, що у нього «є інформація» про робочих які шпигують на підприємствах, які «ставлять перед собою мету проінформувати колективний Захід про те, як Пархомчік з Назаровим намагаються обійти санкції».

Лукашенко продав армії РФ заражених свиней

«Кількох ми виявили. Сядуть, і надовго. Це я прямо кажу. Але тим не менше ми їх повинні бачити. Одиниці, але ще залишилися. І це не просто люди, які висловлюють свою громадянську позицію. Це люди, які усвідомлено за гроші спецслужб Заходу шкодять нашій економіці, а так само нашій державі. На це зверніть особливу увагу директорів і самі дивіться за цими процесами », — сказав Лукашенко.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
18 queries in 0,843 seconds.