Троє лідерів фракцій ігнорують роботу в комітетах Ради

444
  • 13
    Поделились

Комітет виборців України в рамках проекту “Дослівно” проаналізував відвідування головами фракцій ВР засідань парламентських комітетів за три роки: лідери фракцій переважно ігнорують роботу в комітетах.

Бойко, Верховна Рада, КИУ, Ляшко, Тимошенко, гниди, депутаты, зрадофилы, политики, саботаж, фракции

Про це на прес-конференції у Хмельницькому заявив голова КВУ Олексій Кошель під час презентації звіту комітету: “Три роки Верховної Ради: як працювали народні депутати”, інформує у п’ятницю прес-служба організації.

“Найгірші показники відвідуваності у Ю. Бойка, Ю. Тимошенко та О. Ляшка. За три роки Ю. Бойко відвідав 2% засідань комітету, до якого входить, Ю. Тимошенко – 11%, О. Ляшко – 41%, О. Березюк – 75%, А. Герасимов (БПП) – 81%, М. Бурбак (НФ) – 95%”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, лідер “Опозиційного блоку” Юрій Бойко за три роки був присутній лише на одному засіданні із 60 Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Голова фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко стала членом Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин 15 січня 2015 року, і відтоді була присутня на чотирьох засіданнях комітету із 37, зазначили у КВУ.

За даними організації, лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав лише 28 із 68 засідань Комітету з питань податкової та митної політики.

Голова фракції “Самопоміч” Олег Березюк був присутній на 59 із 79 засідань Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.

“Голова фракції БПП Артур Герасимов за три роки відвідав 74 із 91 засідання Комітету з питань національної безпеки і оборони. При цьому за час свого перебування на посаді голови фракції БПП (із 4 квітня 2017 року) А. Герасимов був присутній на 12 із 15 засідань комітету”, – зазначається у повідомленні.

Голова НФ Максим Бурбак був присутній на 57 із 60 засідань Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю, додали в КВУ.

“Бойко, Тимошенко і Ляшко фактично ігнорують роботу парламентських комітетів. При цьому робота комітетів є не менш важливою складовою діяльності народного депутата, ніж голосування в сесійній залі. Якщо депутат систематично ігнорує засідання комітету, це вказує, що він не виконує своїх прямих обов’язків. Відповідно до ст. 24 ЗУ “Про статус народного депутата України”, народний депутат зобов’язаний бути присутнім на засіданнях комітету, до якого його обрано, та брати участь у його роботі”, – зазначив Кошель.

Зазначається, що інформація про відвідування засідань комітетів ВР подана включно до 3 листопада 2017 року.


Допомога важкохворим дітям-сиротам з АТО

 

«Пражская декларация» — семь шагов противостояния агрессии России

 

Дно пробито если называем мы царём бандита
ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 0,903 seconds.