Трохи шкода, що ви не знаєте, як зараз живе запорєбрік

383
 • 21
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 1
 •  
 •  
 •  
  22
  Поделились

Трохи шкода, що ви не знаєте, як зараз живе запорєбрікБільшість їхніх незалежних оглядачів погодились би зі мною, що в плані суспільних настроїв вони зараз живуть десь у 1988-89. При чому це стосується всіх верств. Всі відчувають, що насувається “щось”.

Недавня “пряма лінія” (хождєніє в тілівізіонний народ) карлікового генералісімуса була найсумнішою за всі 17. Його самого узагальнено описують як “он устал”, а тілівізіонний народ найкраще охарактеризував політичний редактор “Новой газетьі” – це була спроба задати питання “ваше вєлічєство, єслі ми такіє вєлікіє, то почєму ми такіє бєдниє?”
Від 2015р. реальні наявні доходи впали на 10% – це кожний десятий рубль – і це при постійно профіцитному бюджеті.

Державний ВЦИОМ днями видав цифру підтримки нашего дорогого вождя – 31%, но бистро ісправілся , ізвінілся, (ми ніправільно сформуліровалі вапрос), і навечір цифра вже була 72%. Якою вона є в реалі – нам підказує відеозапис “прямої лінії в ютюбі – 8 тис. лайків і 146 тис. дизлайків.

Спалахує постійно – то там то там, це не політичні бунти, і подекуди відбувається дотепер небачене – держава включє задню. Втім, не у випадках, де помічені фінансові інтереси Ротенбергів-Вексельбергів.

Чиновники нижчого рівня прямим текстом говорять черні – ви бидло, і вас не питали. Вам дозволили збирати в лісі хмиз, от і радійте. Ілюстрація: жінка намагається вибити положені їй гроші на дитину, а чиновниця відповідає – “государство не просило вас рожать”. При цьому присутність знімальної групи її ніяк не бентежить.

Неудобная для Кремля правда: Оттенки белого и пушистого

Губернатори, мери просто не знають, як їм себе вести, щоб не посадили. “Крал, нє крал – нє важно, борьба с коррупциєй”. Для тілівізора і для пущєй острасткі.
Тому вони написали на своїх родових гербах девіз “всіх не пересажаєте” і не роблять взагалі нічого, розпорядження центру просто не виконуються, а наверх іде красівая отчьотность. В цій ситуації можна тільки акумулювати активи і тихо чекати, як розгортатимуться події.

Якщо вірити Валерію Соловью, то на словах нашего дорогого владіміра владіміровіча, який пояснював народу, шо скоро будєт йєщо лучче, бо у нас єсть “национальньіє проектьі”, чиновники найвищого федерального рівня, безпосередня функція яких – втілювати в життя ці самі “национальньіє проектьі” – відверто ржали.

Популярний ведучий радіостанції “Серебрянньій дождь” Набутов на ефірі зі Сванідзе, коли вони пройшлись по всім головним останнім подіям, чуть не матюкнувся, в возпачі вдарим обома долонями об стіл, і закричав “Черт побери, ведь все же летит к чертям!!!” І далі вони непроізвольно заговорили про кінець 80-х.

Доклад окончєн.

Taras Ganzha


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
60 queries in 0,831 seconds.