Трьох депутатів позбавили недоторканності

840
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 2
  •  
  •  

Верховна Рада України позбавила Борислава Розенблата, Максима Полякова та Олеся Довгого депутатської недоторканності. Водночас Рада відхилила аналогічні подання прокуратури щодо Євгена Дейдея та Андрія Лозового.

Верховна Рада України у вівторок, 11 липня, дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності трьох народних депутатів: Борислава Розенблата з фракції “Блок Петра Порошенка”, Максима Полякова з фракції “Народний фронт” та Олеся Довгого з групи “Воля народу”. Водночас Рада не підтримала подання Генпрокуратури України щодо арешту двох із них – Полякова і Розенблата. Щодо Довгого подібного подання не було.

Парламентарі також відхилили інші подання генпрокурора Юрія Луценка – щодо зняття недоторканності з депутатів Андрія Лозового з фракції Радикальної партії Олега Ляшка та Євгена Дейдея з “Народного фронту”. Луценко пообіцяв, що внесе щодо них повторні подання восени.

Прокуратура закидає народним депутатам вчинення різних кримінальних злочинів. Розенблату та Полякову закидають зловживання впливом та отримання хабарів за просування змін до Податкового і Митного кодексів в інтересах комапнії-нерезидента, пов’язаної з експортом з України бурштину. Лозовому закидають ухилення від сплати податків на суму понад 1,8 мільйона гривень.

Що стосується Довгого, то ГПУ вбачає у його діях ознаки зловживання службовими обов’язками з метою незаконного відчуження десяти земельних ділянок заказника “Острів Жуків” у Києві загальною площею 44,25 га”. Євген Дейдей підозрюється у незаконному збагаченні на суму понад 6,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань регламенту з 3 до 7 липня розглянув подання генерального прокурора України на надання згоди парламентом та притягнення до відповідальності з п’яти депутатів.

Комітет назвав подання обґрунтованим лише у випадку Борислава Розенблата. 12 липня регламентний комітет має розглянути подання генпрокурора на зняття недоторканності, затримання та арешт іще одного народного депутата – Михайла Добкіна з фракції “Опозиційний блок”.

P.S. Добкіну готуватись і закуповувати вазелін в достатній кількості…


Крупные игроки готовят рубль к 65 по отношению к доллару

 

Невідоме про Донбас: історія, яку варто знати, 1-4 частини

 

Они уже к нам лезут. Во все щели. Притом, что развал России еще не в разгаре..


Допомога сайту.

Приват Банк – 4149605466065448
Приват Банк «$» – 4731185610262476
Альфа Банк – 5355571192082873
———————————–
WebMoney

.
:
Загрузка...
85 queries in 1,152 seconds.