Три ключові законопроекти які мають бути прийняті НЕГАЙНО!!!

392

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 2
    Поделились

Три ключові законопроекти які мають бути прийняті НЕГАЙНО!!!

Важливо. Що зараз потрібно прийняти в Україні?

Підтримую позицію про негайне прийняття законів:
1. Про колабораціонізм. Які встановлюють жорстку відповідальність за умисне і добровільне співробітництво громадянина України з країною-агресором в інтересах країни-агресора і на шкоду національній безпеці України та її союзникам.

2. Про дезінформацію. Стосуватиметься ключових тез російської пропаганди, якими вони підривають обороноздатність країни, бойовий і патріотичний дух українців – це з/п про посилення відповідальності за дії, пов’язані з поширенням ворожої пропаганди.

3. Про прозорість медіа. В якому заборонятиметься непрозоре володіння медіаресурсами з сумнівним походженням коштів від держави-агресора та п‘ятої колони Кремля.
Це три ключових Закони, які мають бути прийнятими негайно. Звісно, якщо влада Зеленського на діях, а не на словах готова робити якісь кроки в сторону зміцнення обороноздатності країни.

Хто наркоману дав Гетьманську Булаву?!!

В іншому випадку вже за пару тижнів будуть з‘являтися нові проросійські канали, а відверті колаборанти у Верховній Раді та по всій країні вільно добиватимуть воюючу країну зсередени.

Ці три ключові законопроекти мають бути прийняті НЕГАЙНО.

Андрій Смолій


На спротив кремлівській пропаганді

Приват — 4149629330059817
Monobank — 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ

Станьте покровителем!

:
66 queries in 1,231 seconds.