Трамп «поділився з Росією таємною інформацією»

260
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  •  
  •  

Президент США Дональд Трамп розповів міністру закордонних справ Росії дуже таємну інформацію щодо угрупування “Ісламська держава”, повідомили американські ЗМІ з посиланням на джерело.

Трамп «поділився з Росією таємною інформацією»

Озвучена президентом Трампом інформація може виказати джерело та спосіб її отримання, пишуть видання Washington Post та New York Times.

Обидві газети відомі своїм критичним ставленням до пана Трампа, під час президентської кампанії в США вони підтримували його суперницю Гілларі Клінтон.

Представники влади заперечують інформацію, оприлюднену в ЗМІ, але у Республіканській партії вимагають пояснень.

Дональд Трамп зустрівся з Сергієм Лавровим та послом Росії в США Сергієм Кисляком в Овальному кабінеті минулого тижня.

Розмова велася про “Ісламську державу” і, як повідомляють, пішла “не за планом”.

Інформацію, про яку йдеться, надав американський партнер за угодою про обмін таємними даними, однак там були відомості з обмеженим доступом, які не можна було розповідати іншим союзникам США, повідомляють газети.

Присутні на зустрічі побачили помилку і поспішили “обмежити шкоду”, інформуючи Агентство з національної безпеки та ЦРУ, пише Washington Post.

На зустрічі був російський фотограф, хоча американські ЗМІ туди не пустили, пишуть видання.

Заступник радника президента з нацбезпеки Діна Пауелл, яка брала участь у зустрічі, про яку йдеться, назвала інформацію про розголошення Трампом секретних даних брехнею. За її словами, на зустрічі президента США з російськими дипломатами обговорювалися тільки спільні для Росії і США загрози.

Зустріч відбулася наступного дня після того, як Дональд Трамп звільнив директора ФБР Джеймса Комі, який на чолі відомства займався розслідуванням зв’язків політичної верхівки США з Росією.

Заяви про зв’язок Дональда Трампа з Москвою лунають з часу, як він став президентом, і вже стали предметом кількох розслідувань.

Але президент відкидає їх, називаючи “фейками”.

Під час виборчої кампанії Дональд Трамп часто критикував свою опонентку від Демократичної партії Гілларі Клінтон за те, як вона обходилася з таємною інформацією.

ВВС

Аміна Окуєва назвала головну небезпеку для України від Росії

 

Россия скатывается в третий мир – эксперты

 

Необхідна наша допомога тяжкохворим дітям-сиротам із зони АТО та дітям з інвалідністю

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,801 seconds.