Тортури в тюрмах Московії: інформатор просить притулку у Франції

1294

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Колишньому ув’язненому, який передав правозахисникам відео із записами тортур в російських в’язницях, вдалося втекти з РФ: зараз він знаходиться в Парижі і буде домагатися політичного притулку у Франції.
Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті gulagu.net.

Тортури в тюрмах Московії: інформатор просить притулку у Франції

«Сергій в аеропорту CDG-Paris. Молодий білорус, який пройшов сам через тортури в ФСБ, прес-хати і переповнені камери СІЗО, який пропрацював без оплати 5 років в найвідомішій російській катівні ОТБ-1 Саратова, який передав секретний відеоархів ФСВП / ФСБ в правозахисний проект Gulagu.net, що ризикнув життям, щоб врятувати інших і зупинити страшні тортури, тепер в Європі, на землі, де поважають права людини і демократію. Це історичний день і для самого Сергія, і для всієї нашої команди, і ще для мільйонів росіян », — написав засновник Gulagu.net Володимир Осєчкін.

Ментальність росіян в одній світлині

На початку жовтня Осєчкін повідомив про отримання кількох десятків гігабайт відео, фотографій та інших документів про знущання над ув’язненими на фашистській росії. Цю інформацію їм надав програміст на ім’я Сергій, який відбував термін в одній з колоній і займався там обслуговуванням відеореєстраторів і камер спостережень.

Публікація Gulagu.net викликала величезний резонанс на фашистській росії. Комуністи в Держдумі виступили за проведення парламентського розслідування тортур в російських колоніях. Проте Держдума не підтримала цієї ініціативи через позицію депутатів від правлячої путінської банди «Єдина Росія».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422


Поділитись з друзями


:
26 queries in 0,942 seconds.