The Hill все глибше розкопує корупційне кубло “антикорупціонерів”

114
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 1
  • 1
  •  

The Hill все глибше розкопує корупційне кубло "антикорупціонерів"Американський офіціоз – видання The Hill – продовжує радувати своїх читачів розповіддю про те, що коїться в Україні під дахом посольства Сполучених Штатів. 
Наступна публікація – про діяльність конвертаційного центру під назвою «Центр протидії корупції», який зареєстрований у формі громадської організації (тобто основним джерелом доходу якого мають бути членські внески).

У статті згадується, як через рахунки цієї псевдо-громадської організації, розкрадалась американська урядова допомога, що призначалась Уряду України, зокрема – для проведення конкурсів на адміністративні посади в органах прокуратури Україні.
Мені ця історія добре відома і якщо до мене звернуться американські журналісти чи правоохоронці, я залюбки передам їм документи й розповім, як професійний «громадський активіст» Віталій Шабунін, по якому давне плаче не тільки українська, але й американська в’язниця, міжнародний аферист Давід Сакварелідзе, представниця ФБР в Україні Карен Грінавей та заступник посла США Джордж Кент вкрали 4 млн. доларів, виділені Урядом США.

Завтрашні вибори – це наш референдум за Незалежність

Ці гроші мали надійти на рахунок Генеральної прокуратури України – для оплати розробки тестів і проведення конкурсу на прокурорські посади.
Але в серпні 2015 року, Кент викликав у посольство Сакварелідзе і той, не маючи на те жодних повноважень, підписав листа, що ГПУ відмовляється від цих коштів, натомість їх треба переказати на рахунок приватної лобістської компанії Шабуніна та Одеської обласної держадміністрації, очолюваної на той час батоно Саакашвілі.
Після чого, гроші американських платників податків пішли в зазначених напрямках, були переведені в готівку та осіли в кишенях «борців з корупцією».

Красномовною є та обставина, що Карен Грінавей, яка була учасником цієї афери і про яку згадує The Hill, після того, як у грудні 2018 року покинула лави ФБР (це відбулось внаслідок розслідування стосовно втручання НАБУ у вибори президента США в 2016 році), влаштувалась на роботу в цей самий «Центр протидії корупції».

Рекомендую до читанню статтю в американському виданні, близькому до Державного департаменту Сполучених Штатів.

Volodymyr Boiko


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
85 queries in 1,022 seconds.