Суд зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження про умисне вбивство Василя Стуса

1445

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост
  • 2
    Поделились

Суд зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження про умисне вбивство Василя Стуса

Суд зобов’язав ДБР виконати вимоги ст. 214 КПК і відкрити кримінальне провадження про умисне вбивство Василя Стуса за попередньою змовою групою осіб (співробітників КДБ, адвоката і суду). Відповідну заяву подав до суду юрист Юрій Хорт.

За словами позивача, суддя Петро Фещенко, який виніс останній вирок Стусові, поскаржився до Окружного адмінсуду на дії Пенсійного фонду з метою підвищення йому пенсії.

Медведчуки розмістилися на вулиці імені Василя Стуса

«Тепер рух справи в значній мірі залежатиме від сина В. Стуса — Дмитра, він може бути визнаний потерпілим у даному кримінальному провадженні та клопотати в порядку ст. 55-56 КПК України про проведення слідчих дій. У мене як заявника таких можливостей немає. Пункт «в» статті 93, Кримінального кодексу УРСР 1960 передбачає за цей злочин довічне ув’язнення, тому питання про застосування строків давності при призначенні покарання залежить від рішення суду», — повідомив юрист на своїй сторінці в Facebook.

Суд зобов'язав ДБР відкрити кримінальне провадження про умисне вбивство Василя Стуса

Нагадаємо, в 2020 році Дарницький районний суд Києва заборонив поширення без дозволу проросійського політика і колишнього адвоката Віктора Медведчука надрукованого накладу книги «Справа Василя Стуса». Заборона також діє на подальшу публікацію книги без вилучення окремих рядків. Суд розглянув в деяких фразах книги «порушення честі і гідності» позивача. У квітні 2021 року автор книги «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані виграв справу про заборону поширення книги в апеляційному суді столиці.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
26 queries in 0,970 seconds.