Столтенберг оцінив перспективи вступу України до НАТО

934

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Столтенберг оцінив перспективи вступу України до НАТО

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг розкрив перспективи України вступити до альянсу. За словами генсека, члени організації ще не досягли єдності у думках з цього питання, але перспектива вступу в України є цілком очевидною.

НАТО — це наш шлях, ми їдемо туди. І є потяг котрий туди нас тягне

Поки що вони не стали членами. Але насамперед ми посилили наше партнерство, працюємо з ними вже… Щоб стати членом НАТО, треба відповідати стандартам НАТО. Ми допомагаємо їм боротися з корупцією, але 30 союзників мають домовитись, а зараз у нас в НАТО немає консенсусної домовленості щодо запрошення України стати повноправним членом Альянсу — сказав Столтенберг

Він також повідомив, що Зеленський хоче «щось більше», ніж підтримка з боку альянсу, а саме домогтися «повноправного членства» в організації.

Україна не отримала ПДЧ у НАТО в 2008-му через Меркель і Саркозі

НАТО та Євросоюз неодноразово наголошували на тому, що зможуть розглядати членство України в альянсах після проведення Києвом глобальних реформ у країні. Однією з останніх вимог була реформа Служби безпеки України (СБУ), зокрема, позбавлення відомства повноважень досудового розслідування, а також скорочення чисельності силовиків та проведення демілітаризації спецслужби. На думку місії ЄС, НАТО та США, це допоможе країні наблизитись до стандартів західних організацій.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
21 queries in 6,514 seconds.