США радять Європі готуватися до «швидкого нападу» РФ на Україну

876

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Хтось може собі уявити таку ситуацію за президентства Петра Порошенка? Ті загрози які маємо, це результат недолугої клоунади обраної на брехні ЗЕвлади, та співробітництво її верхівки з ФСБ російських фашистів… Вагнергейт незаперечний тому доказ… — Віктор Станіславович

США радять Європі готуватися до «швидкого нападу» РФ на Україну

Представники розвідки США попереджають європейських партнерів, що залишається мало часу, щоб встигнути перешкодити «намірам» фашистської росії щодо «повномасштабного вторгнення» на територію України, повідомляє The New York Times (NYT) з посиланням на американських та європейських чиновників.

Як вважає видання, у такий спосіб Сполучені Штати підштовхують європейські країни до співпраці з розробки пакету санкції для стримування Кремля, зазначає УНІАН.

Офіційні особи США заявили, що фашистська росія ще не знає, що робити з військами, зосередженими неподалік кордону з Україною, проте нарощування військових сил сприймається Вашингтоном серйозно. І США не вважають, що цього разу, на відміну від попередньої ескалації у березні, Москва не блефує.

Жоден зелений покидьок не прийшов на прямий ефір по «вагнерівцям»

Зокрема, зазначає NYT, цього тижня директор Національної розвідки США Евріл Хейнс відвідувала Брюссель, щоб проінформувати послів НАТО про дані американських спецслужб щодо актуальної ситуації та можливого вторгнення РФ в Україну.

США та Британія переконані, що фюрер РФ Володимир Путін розраховує отримати контроль над більшою частиною України або дестабілізувати країну, щоби встановити там проросійську владу.

Нагадаємо, раніше в листопаді позаштатний радник голови Офісу президента (ОП) з питань стратегічних комунікацій у сфері нацбезпеки та оборони Олексій Арестович заявив в ефірі програми «Свобода слова на ICTV», що Україна підготувала дев’ять сценаріїв оборони, які забезпечені матеріально та організаційно і постійно. удосконалюються.

Британія готує відправку сотень спецназівців до України через російську агресію

Так він відповів на запитання, яким чином в офісі президента України вбачають ситуацію зі скупченням російських військ поблизу українського кордону та події, що розвиваються на польсько-білоруському кордоні.

«В офісі оцінюють належним чином стан та рівень небезпеки… Держава розуміє, принаймні ОП розуміє, і президентська вертикаль діє відповідно», — цитує УНІАН чиновника.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
29 queries in 1,103 seconds.