США попереджають про фатальні наслідки запровадження нових санкцій проти РФ

1251

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Все дуже гарно і потрібно, але вводити жорсткі обмеження на військові технології для російських фашистів необхідно було ще у 2014 році, а так маємо як з Німеччиною часів Гітлера — чекали допоки в дупу не вшкварило… — Віктор Станіславович

США попереджають про фатальні наслідки запровадження нових санкцій проти РФ

Оборонна промисловість фашистської росії може не пережити наслідків запровадження нових санкцій США, розповідає американське видання Breaking Defense.

У публікації стверджується, що можливе запровадження Вашингтоном обмежень проти фашистів Москви у фінансовій сфері «буде фатальним для російського оборонного сектора в галузі досліджень та розробок, який гостро потребує інвестицій для розвитку деяких зі своїх новітніх програм, таких як одномоторний винищувач Су-75».

Тільки об’єднавшись ми переможемо і станемо єдиною нацією

Іншою проблемою, з якою, згідно з виданням, можуть зіткнутися російські військово-промислові компанії, стане обмеження доступу до західних комплекуючих та технологічного обладнання. «Здатність вирішувати питання зносу обладнання з кожним місяцем стає все складнішим завданням», — описує Breaking Defense.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
21 queries in 1,020 seconds.