США погрожують відрізати оточення Путіна від міжнародних платіжних систем

841

+++ в карму за репост

США погрожують відрізати оточення Путіна від міжнародних платіжних систем

США вивчають нові санкції проти фашистської росії у зв’язку з ситуацією навколо України, біля кордонів якої зосереджено майже 100-тисячне угруповання російських окупантів, частина з яких чекає на свою чергу ще з отруєння Скрипалів у 2018 році.

Зокрема, розглядається можливість позбавити російських олігархів доступу до міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard, а також запровадити обмеження на подорожі до Британії та Європи, у тому числі для членів їхніх сімей, пише NYT.

Влада США ввела нові санкції проти «Північного потоку-2»

За словами Андреа Кендел Тейлор, експерта з фашистської росії, Центру нової американської безпеки (Center for a New American Security), чиновники адміністрації Байдена зараз перебувають у Європі та намагаються виробити скоординований пакет: також обговорюються заходи проти російських банків, нафтогазових компаній та суверенного боргу.

Вашингтон поки все ж таки намагається домовитися з Кремлем дипломатичними каналами, кажуть джерела NYT. При цьому питання додаткової військової допомоги Києву, понад узгоджені поставки на 400 млн доларів, підвисло в повітрі: чиновники побоюються, що це призведе до ескалації ситуації.

США жорстко діятимуть проти РФ у разі атаки України

США не виключають жодних дій у відповідь на «нетипову» військову активізацію фашистської росії на кордоні з Україною, заявила у п’ятницю помічник держсекретаря США з Європи та Євразії Карен Донфрід.

«У нас є набір інструментів, які включають широке коло варіантів», — сказала вона, додавши, що питання обговорюватиметься на рівні НАТО, в рамках зустрічі глав МЗС наступного тижня.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
68 queries in 0,274 seconds.