США не вважають за потрібне обговорювати з РФ тему безпеки в Європі

1190

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Невже потрібно було дочекатись до запуску Північного потоку, тягнути з серйозними санкціями, тисяч загиблих у всьому світі — наплювавши на Будапештський меморандум, щоб тепер зненацька прокинутись? — Віктор Станіславович

США не вважають за потрыбне обговорювати з РФ тему безпеки в Європі

Вашингтон згоден обговорювати з фашистами Москви тему безпеки в Європі лише за участю європейських країн, — заявила перший заступник держсекретаря США Уенді Шерман.

Як йдеться у повідомленні Держдепу, Шерман попередила заступника глави МЗС РФ Сергія Рябкова на попередніх переговорах у Женеві, що на зустрічі зі стратегічної стабільності США мають намір обговорювати лише «деякі двосторонні питання». За словами Шерман, питання європейської безпеки обговорюватимуться лише на засіданні Ради Росія-НАТО у Брюсселі 12 січня та на зустрічі Постійної ради ОБСЄ у Відні 14 січня.

Это что же такое творится? Царя нахуй посылают!?

Крім того, на зустрічі з Рябковим Шерман нагадала про прихильність США до «суверенітету, територіальної цілісності країн, а також їхнього права самостійно обирати союзи» і висловила надію на те, що через дипломатію вдасться досягти реального прогресу у відносинах з фашистською росією.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
22 queries in 1,077 seconds.