Сьогодні розпочинається суд над Януковичем (відео)

164
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Сьогодні, 4 травня, розпочнеться суд над президентом-втікачем Віктором Януковичем, якого звинувачують у державній зраді.

Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Сьогодні розпочинається суд над Януковичем

“Генеральна прокуратура від імені держави Україна буде звинувачувати колишнього президента у державній зраді. Цей процес не лише про громадянина Януковича. Цей процес також про його кремлівських господарів, які використали як фіговий листок підписаний Януковичем документ для того щоби: окупувати український Крим; залити кров’ю український Донбас; спробувати поставити на коліна нашу державу”, – заявив Луценко у відеозверненні.

За словами генпрокурора, цей суд буде докорінно відрізнятися від політичних судилищ часів Януковича, через які і він змушений був пройти в свій час.

“Я впевнений, що на цьому процесі буде дотримано усіх прав підсудного, гарантованих українським законодавством”, – наголосив Луценко.

На його переконання, майбутнє судове рішення є дуже важливим не тільки з точки зору найвищої справедливості, але і як знак попередження усім тим, хто в майбутньому насмілиться стати на шлях державної зради.

В той же час, додав Луценко, українські прокурори на цьому процесі будуть представляти не лише державу Україна. Вони будуть виступати від імені тисяч убитих, десятків тисяч поранених, мільйонів біженців з українського Криму та Донбасу.

“Це не буде процесом помсти, бо ми потребуємо справедливості – і хай торжествує закон”, – наголосив генпрокурор.

Нагадаємо, 28 листопада 2016 року генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що екс-президентові України Віктору Януковичу вручена підозра за двома статтями Кримінального кодексу – державна зрада і посягання на територіальну цілісність держави. Захист Януковича наполягає, що підозра екс-президенту України в державній зраді досі не вручена належним чином, тому передача відповідної справи до суду є незаконною.

Джерело

Белый дом дал добро: в Сирии началась «другая война»

 

Директор ФБР: Россия – является главной угрозой на Земле

 

Есть ли смысл вести переговоры с Путиным?

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
86 queries in 0,758 seconds.