Сьогодні кошмарять “Прямий”, а завтра прийдуть до тебе, блогер!

242
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 155
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 11
  • 1
  •  

Закомплексований карлик щодня переступає через червоні лінії. Ось зараз, вважаю, Євросоюзу потрібно призупиняти Україні безвіз. Не може антидемократичний режим отримувати привілеї. Захід повинен показати режиму Зеленського свої ікли.

Сьогодні кошмарять "Прямий", а завтра прийдуть до тебе, блогер!

Наступ на свободу слова, у власника телеканалу обшуки

У власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка проводять обшуки.

Канал сприймає ці дії як тиск і наступ на свободу слова.

Слідчий, який прийшов з обшуком до помешкання Володимира Макеєнка, відмовився повідомляти, який саме правоохоронний орган він представляє. Про це повідомив кореспондент “Прямого” Артем Хоменко.

Також стало відомо, що обшук відбувається за постановою суду. Проте правоохоронець відмовився повідомляти, якого саме, і за якою справою.

Нагадаємо, 1 липня 2019 року з’явилась інформація про обшуки на телеканалі “Прямий” через нібито відмивання коштів. Проте згодом виявилось, що вона не відповідає дійсності.

П’ятий президент України Петро Порошенко заявив про спробу рейдерського захоплення телеканалу “Прямий”.

ЦЕ Є ПРЯМИМ ПЕРЕСЛІДУВАННЯМ СВОБОДИ СЛОВА В УКРАЇНІ – КНЯЖИЦЬКИЙ ПРО СПРАВУ ДБР ЩОДО ТЕЛЕКАНАЛУ “ПРЯМИЙ”

Сьогодні кошмарять "Прямий", а завтра прийдуть до тебе, блогер!

Обшуки у Макеєнка є спробою взяти “Прямий” під контроль

Обшуки у власника телеканалу “Прямий” Володимира Макеєнка є спробою взяти цей медіа-ресурс під контроль. Про це в ефірі “Прямого” сказав політолог Олександр Палій.

“Гадаю, обшуки у Макеєнка є спробою взяти під контроль канал “Прямий”, який є достатньо популярним і таким, що дозволяє собі критичне мислення. На телеканалі представлені різні точки зору, тут є плюралізм думок і немає ухилу в одну сторону, на відміну від багатьох інших телеканалах”, – сказав експерт.

Палій додав, що після ухвалення закону про судову реформу, який, фактично, знищує незалежну судову систему в Україні, наступною задачею є ліквідація незалежних медіа.

“Від учора, коли був ухвалений закон про судову реформу, проти якого виступали ЄС, ОБСЄ, ПАРЄ і Венеціанська комісія, в нас, фактично, не має незалежної судової системи. І зараз поставлена задача, щоб у нас не було незалежних медіа”, – зазначив політолог.


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
67 queries in 1,953 seconds.