Содом був знищений метеоритом, вважають науковці

1307

+++ в карму за репост

Содом був знищений метеоритом, вважають науковці

«Нове дослідження підтвердило теорію про те, що біблійне місто Содом, зруйноване, відповідно до Старого Заповіту Богом, за аморальність і розбещене життя його мешканців, був знищений метеоритом. Археологи, що працюють в Телль-ель-Хаммамі, стародавньому поселенні в долині річки Йордан, яке, як вважається, і було містом Содом, згаданим в Книзі Буття, виявили обвуглені людські останки, в тому числі черепа і скелети, рознесені вітром, розплавлені будівлі, метали, кераміку і покриті бульбашками глиняні цеглини, що змушує припустити, що температура перевищує 2000 C », – передає The Times.

Тайная история секса в СССР

«Вони також виявили в зразках ґрунту сферичні частинки заліза і кремнезему і кристали кварцу, які тріснули під дуже високим тиском, що свідчило про високошвидкісний удар або повітряний вибуху від падіння метеорита», – йдеться в публікації.

«У статтях, опублікованих Каліфорнійським університетом у Санта-Барбарі, і в довгій доповіді в журналі Nature Scientific Reports, дослідники припускають, що удар був аналогічний Тунгуському метеориту 1908, коли 60-метрова комета або астероїд вдарили по східному Сибіру, ​​викликавши вибух потужністю 12 мегатонн (…) », – пише видання.

Содом був знищений метеоритом, вважають науковці

«Згідно з Книгою Буття, Содом і Гоморра, два з п’яти процвітаючих« міст на рівнині», були відомі своєю аморальною поведінкою, причому Содом особливо асоціювався з гомосексуалізмом. Бог послав двох ангелів зруйнувати Содом, так як обурення Його було неймовірно сильним », – йдеться в статті.

«За словами археологів, вибух, що датується приблизно 1650 до н.е., підняв в повітря безліч солі в районі Мертвого моря, поширивши кристали на великі відстані. Дуже висока засоленість ґрунту могла пояснити, чому колись процвітаючі міста в нижній частині долини річки Йордан були закинуті в кінці бронзового століття. Телль-ель-Хаммам, який на піку свого розвитку був в десять разів більшим, ніж Єрусалим, що не заселяли ще 600 років».

Таємна історія радянського союзу

«Космічний удар міг спричинити усну розповідь про гнів Бога на два міста. Руйнування Содому також детально описано в Корані. В останні роки з’явились і інші наукові пояснення древніх біблійних легенд, в тому числі припущення про те, що незгораючий кущ був викликаний палаючою природною нафтою і що причиною падіння стін Єрихону міг стати землетрус».

«Всі спостереження в Книзі Буття узгоджуються з космічним повітряним вибухом, – зауважив Джеймс Кеннетт, почесний професор Наук Про Землю Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі. – Але немає ніяких наукових доказів того, що це зруйноване місто дійсно є старозавітним Содомом». Однак все частіше свідчення вказують на тісний зв’язок з усною традицією», – підкреслюється в статті. (…)

Джерело: The Times
:
70 queries in 0,329 seconds.