«Слуги народу» вирішили обкласти податком Facebook та Google

129
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 66
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 8
  •  
  •  

Невдовзі підписка на сервіси Google, YouTube, Apple, реклама на Facebook і Google та розміщення квартири на Booking в Україні можуть подорожчати на 20%.

«Слуги народу» вирішили обкласти податком Facebook та Google

У Верховній раді у грудні 2019 року зареєстровано законопроект №2634 про оподаткування податком на додану вартість електронних послуг, які постачаються нерезидентами українським громадянам.

Шанси на його прийняття – високі, оскільки автор проекту закону – нардеп від “Слуги народу” та голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Він є відповідальним за податкові зміни в команді Зеленського.

Facebook извинился за автоматический перевод имени Си Цзиньпина как «Мистер Вонючая дыра»

Законопроект торкнеться, в першу чергу, введення ПДВ на послуги таких сервісів як Google, YouTube, Facebook, Apple, Adobe, Netflix. Однак проект закону не обмежується цими корпораціями, оскільки він стосується введення ПДВ на всі електронні послуги, які міжнародні корпорації надають українцям.

Наприклад, якщо ви слухаєте музику через сервіс Play Музика від Google, то після вступу закону в силу, вартість сервісу подорожчає на 20%, оскільки в нього буде включено розмір податку на додану вартість (ПДВ). Аналогічне подорожчання відбудеться і на послуги розміщення реклами на платформах Facebook та Google, YouTube і в мобільних додатках.

В пояснювальній записці до законопроекту автор зазначає, що розвиток технологій дозволив міжнародним корпораціям надавати електронні послуги в багатьох країнах без необхідності реєстрації свого представництва там.

США создали Facebook что бы развалить Россию ??✔

Відповідно, за таких умов, в Україні ці компаній надають послуги, отримують дохід в сотні мільйонів доларів (точну суму порахують податківці після прийняття цього закону), але не сплачують податки до бюджету.

Джерело


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
57 queries in 1,837 seconds.