СКАНДАЛ У РАДІ: BELLINGCAT опублікували своє шокуюче розслідування

1000

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Вся влада Зеленського збудована на брехні. Зеленський брехав українцям і всьому світу, що ніякої операції спецслужб по затриманню «вагнерівців» не було, і що ніхто не зривав арешт цих злочинців. Цю брехню Зеленського переконливо викрили розслідувачі авторитетної міжнародної організації Bellingcat.

Матеріали Bellingcat засвідчують як сам факт наявної державної зради на найвищому рівні української влади, так і вимагають невідкладно вживати заходи. Відповідні правоохоронні органи мають терміново розпочати розслідування фактів, викладених у публікації Bellingcat.

У Bellingcat заявили, що від самого початку президент Зеленський був у курсі проведення операції спецслужб по затриманню «вагнерівців» та всіх етапів її проведення. Він знав про деталі операції, хоча неодноразово публічно заперечував, що йому відома така інформація.

Геращенко викрила зрадників України!

У Bellingcat також виявили, що вказівку про відтермінування операції дав керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Сам Єрмак також неодноразово заявляв, що цього не було і не могло бути.

Такі дії з боку Офісу президента призвели до зриву спецоперації по затриманню «вагнерівців». Через це злочинці, причетні до окупації частини території України, які вбивали українських військових та мирних жителів на Донбасі, можуть уникнути відповідальності за свої злочини та справедливого покарання.

При цьому президентська більшість в парламенті створила свою кишенькову слідчу комісію для відбілювання репутації влади.

Вважати Зеленського дурником — величезна, фатальна помилка

Ця ганебна поведінка команди Зеленського підриває основи національної безпеки країни та руйнує довіру до України міжнародних партнерів.

Фракція «Європейської Солідарності» вимагає створення справжньої тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді України, яка проведе професійне та об’єктивне розслідування всіх обставин зриву спецоперації по затриманню бойовиків ПВК «Вагнер». Ми закликаємо представників всіх фракцій парламенту увійти в склад цієї слідчої комісії. Встановлення істини у цьому питанні – це справа державної ваги.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 4149 6293 3005 9817 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
27 queries in 1,112 seconds.