Швеція оголосила про збільшення обсягу військової допомоги Україні вчетверо

165

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Швеція оголосила про збільшення обсягу військової допомоги Україні вчетверо

Новий уряд Швеції в середу оголосив про новий пакет військової допомоги Україні вартістю три мільярди шведських крон (287 млн ​​доларів США) і пакет гуманітарної допомоги ще на 720 млн крон (69 млн доларів).

Як передають світові агенції, міністр оборони Швеції Паль Юнсон розповів, що до нового пакету увійдуть, зокрема, системи ППО та боєприпаси до них зі складів шведської армії.

Дев’ятий пакет антиросійських санкцій узгодять до Різдва

«Цей пакет військової допомоги більший, ніж усі вісім попередніх разом, — сказав на прес-конференції прем’єр-міністр Ульф Крістерсон, додавши, що Швеція вирішила передати Україні зброю «точно за списком пріоритетів» самих українців.

Попередній соціал-демократичний уряд Швеції передав Україні кілька пакетів військової допомоги на загальну суму понад мільярд крон, і в ці пакети входили, зокрема, протитанкові системи, боєприпаси, шоломи та бронежилети.

Тяжке життя в Європі прихильників російського фашизму

Після вересневих виборів цей уряд змінила коаліція правоцентристських та правих партій на чолі з лідером партії Поміркованих Крістерсоном.

Агентство Рейтер зазначає, що в новому пакеті немає шведсько-норвезьких високотехнологічних самохідних гаубиць Archer, про які просила Україна, але міністр оборони Юнсон не виключив, що їх буде включено до наступних пакетів.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
19 queries in 1,211 seconds.