Шольц: Путін руйнує майбутнє РФ

1022

+++ в карму за репост

Шольц: Путин разрушает будущее РФ

Федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц (Olaf Scholz) звинуватив Путіна в тому, що напад фашистської росії на Україну завдав збитків у всьому світі. За його словами, війна посилює економічні та соціальні проблеми, які виникли у всьому світі через пандемію коронавірусу. “Це руйнація майбутнього далеко за межами росії та України”, – заявив Шольц у суботу, 2 квітня, на передвиборчих зборах Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) в Ессені.

Путін, за словами канцлера, слідує «імперіалістичному баченню минулих століть», однак він помилився у розрахунках. Україна й надалі отримуватиме підтримку, у тому числі за допомогою зброї для оборони, сказав Шольц, зазначивши, що велика кількість демократичних країн світу швидко відреагували і ввели жорсткі санкції проти РФ.

«Це велика помилка Путіна»

Російський диктатор не лише несе смерть та руйнування в Україні, але «також і руйнує майбутнє Росії». “Це велика, велика помилка президента Путіна”, – підкреслив Шольц. Він пообіцяв, що буде зроблено все для того, щоб припинити цю війну та відновити світовий порядок у Європі, за якого кордони більше не порушуватимуться.


P.S. Майбутнє фашистської росії руйнує величезна кількість тих, хто підтримує диктатора Путіна та його фашистську політику. Шольц досі намагається обілити народ, котрий всередині росії волає дифірамби ублюдку, котрий у своєму божевіллі ладен накласти руки на себе, росію та можливо на планету Земля в цілому… злісний здихаючий карлик!!!


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422:
74 queries in 0,247 seconds.