Що має зробити влада щоб Україна не мерзла взимку

1131

Українська Українська Русский Русский
+++ в карму за репост

Що має зробити влада щоб Україна не мерзла взимку

На тлі шантажу фашистською росією України, та й Європи в цілому газовою війною, на фоні якої фантастично злетіли ціни на газ у всьому світі, саме Україна може зламати ці дії кремлівських покидьків. Інакше будемо знов чути з-за поребрика пісеньки на кшталт — «…перекроем газ… пусть они замерзнут… ха-ха-ха…». Брати- Каїни не вгамуються поки не щезнуть з планети!

Це можна було б зробити одним-єдиним указом Верховної Ради України — просто повністю відрізати окупований Крим від водогазопостачання і постачання електроенергії, і Донбас від всіх комунікацій, з вимогою повернути окуповані території.

Вважати Зеленського дурником — величезна, фатальна помилка

І ми маємо зараз як ніколи повне право на такі дії після того як Європа підсіла на газову голку Кремля. Мотивація чітка і безкомпромісна — по перше, за міжнародним правом окупант має дбати про окуповані території, і несе повну відповідальність за наслідки окупації. По друге, оскільки через шантаж кремля газосховища не заповнені, ми повинні подбати про населення неокупованої території взимку.

Німецький газовий оператор припинив подачу газу по всій Німеччині через рекордні ціни

На жаль від влади зеленої плісняви таких рішучих дій чекати не доводиться, тому доведеться померзнути трішки скорше за все, і далі живучи під владою преЗЕдента-малороса, який ганьбить і зраджує нашу з вами Україну. За це слід подякувати 73%, які голосували «папріколу», та «аби не Порошенко»… маємо те, що маємо, змінивши рішучого Гетьмана на недолугого клоуна…

Віктор Станіславович


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
23 queries in 1,045 seconds.