Ще раз до теми про дозвіл на володіння зброєю

331
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Коли можновладці говорять про те, що маючи на руках зброю люди почнуть один одного стріляти, то це дивує. Особливо, коли знаєш, що в них самих зброї тієї скільки хочеш. Давайте порозмірковуємо…

Ще раз до теми про дозвіл на володіння зброєю
Здатність людини вбивати не така проста штука як може здатись на перший погляд. Є певна інформація з цього приводу. Наприклад, в 1947 році американський генерал Маршалл організував опитування ветеранів Другої світової війни із бойових (що брали участь у бойових діях) піхотних частин з метою визначити поведінки солдата та офіцера в реальних бойових діях. Результати виявились несподіваними, тому що менше 25% солдат та офіцерів цих частин армії США під час бою стріляли в сторону супротивника. І тільки близько 2% свідомо цілились у ворога.

Зброя і безпека по-українськи: що нового?

Аналогічна картина була і в військово-повітряних силах: більше 50% збитих американськими льотчиками літаків супротивника припадало на 1% льотчиків.

Виявилось, що в тих видах боїв, де супротивник сприймався як людина та особистість, а це піхотні бої, авіаційні дуелі винищувачів і т.д – армія неефективна, і практично всі втрати, яких зазнає супротивник, завдаються тільки 2% особового складу, а 98% не здатні вбивати.

Олег Мусій. Для Українців існує лише один інтерес – Український

Зовсім інша картина там, де військові не бачать супротивника в обличчя. Ефективність танків та артилерії на порядок вища, а максимум ефективності у бомбардувальників.

Так як це серйозне питання ефективності збройних сил, Пентагон долучив до досліджень групу військових психологів.
Виявилось, що 255 солдат та офіцерів перед кожним боєм мочаться або випорожняються у штани від страху. В документальному фільмі “Правда про вбивство” наводяться спогади ветерана Другої світової війни. Солдат-ветеран розповідає, що перед першим боєм в Німеччині обмочився, але його командир вказавши на себе, також обмоченого, сказав, що це нормально і після цього страх минає і він може себе контролювати.

В ООН хотят гарантий, что Минские соглашения не амнистируют убийц

А тепер ще більш цікава інформація. Американські психологи Свенг та Маршан, які працювали за замовленням Пентагону, вияснили якщо підрозділ веде безперервно бойові дії на протязі 60-ти днів, то 98% особового складу сходять з розуму. Ким є решта 2%, які в ході бойових дій і є головною бойовою силою підрозділу?.. Психологи говорять про те, що в цих людей психічні відхилення, причому вони були і до війни.

Суть досліджень зводиться до того, що сама біологія та інстинкти забороняють людині вбивати людину…

Запеклий бій під Авдіївкою: бійці терміново евакуювали журналістів

Тому вбиватимуть тільки захищаючи рідних та свою землю, а не щось абстрактне. Хмельницький почав боротьбу – коли зачепили його за “живе”. Сюди і більшість інших повстань. Тому наші вбиватимуть на фронті, але тільки на фронті. Тут вони не зможуть нікого просто брати і “вбивати”, бо це не природно аж до поки не буде загрози життю рідних та близьких, що вводить у стан афекту.

Технология Ванна в ванне. Наливная ванна. Эмалировка и реставрация ванн, ремонт ванной, лучшая цена и гарантия по восстановлению эмали.

А що стосується простих громадян, які в перестрілках участі не брали, то вони тим більш ні в кого просто так стріляти не будуть. Тому зборище імені верховної ради можуть засунути свою стурбованість за можливі перестрілки звичайних людей собі куди-небудь. А те, що вони переживають, що доведені до відчаю люди, не маючи коштів на прогодування чи лікування близьких або бачачи жахливу несправедливість, зможуть застосувати зброю, то так – зможуть, бо захист, а не напад.

Русская агрессия на Донбассе убила 68 детей

Нещодавні розбірки в Житомирській області та решта випадків застосування зброї є яскравим на те прикладом. Де тут громадяни із зареєстрованою зброєю?! Одні відбиті на голову.
Ось вам українські приказки на цю тему:

Маєш зброю та коня – воля на все твоя!

Ян Борецький

Українське кіно, художнє та документалістика


Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


Альфа-Банк

Номер рахунку- 2924701
Валюта рахунку- UAH
Банк- ПАО “Альфа-Банк”
МФО Банка- 300346
ЕГРПОУ Банка- 23494714
ИНН- 2288616152
Призначення платежа- Поповнення карткового рахунку № 26254002372388
.


.


PayPal
viktor62zvs@gmail.com


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
96 queries in 1,001 seconds.