Ще раз до теми про дозвіл на володіння зброєю

384

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Коли можновладці говорять про те, що маючи на руках зброю люди почнуть один одного стріляти, то це дивує. Особливо, коли знаєш, що в них самих зброї тієї скільки хочеш. Давайте порозмірковуємо…

Ще раз до теми про дозвіл на володіння зброєю

Здатність людини вбивати не така проста штука як може здатись на перший погляд. Є певна інформація з цього приводу. Наприклад, в 1947 році американський генерал Маршалл організував опитування ветеранів Другої світової війни із бойових (що брали участь у бойових діях) піхотних частин з метою визначити поведінки солдата та офіцера в реальних бойових діях. Результати виявились несподіваними, тому що менше 25% солдат та офіцерів цих частин армії США під час бою стріляли в сторону супротивника. І тільки близько 2% свідомо цілились у ворога.

Зброя і безпека по-українськи: що нового?

Аналогічна картина була і в військово-повітряних силах: більше 50% збитих американськими льотчиками літаків супротивника припадало на 1% льотчиків.

Виявилось, що в тих видах боїв, де супротивник сприймався як людина та особистість, а це піхотні бої, авіаційні дуелі винищувачів і т.д — армія неефективна, і практично всі втрати, яких зазнає супротивник, завдаються тільки 2% особового складу, а 98% не здатні вбивати.

Зовсім інша картина там, де військові не бачать супротивника в обличчя. Ефективність танків та артилерії на порядок вища, а максимум ефективності у бомбардувальників.

Так як це серйозне питання ефективності збройних сил, Пентагон долучив до досліджень групу військових психологів.
Виявилось, що 255 солдат та офіцерів перед кожним боєм мочаться або випорожняються у штани від страху. В документальному фільмі «Правда про вбивство» наводяться спогади ветерана Другої світової війни. Солдат-ветеран розповідає, що перед першим боєм в Німеччині обмочився, але його командир вказавши на себе, також обмоченого, сказав, що це нормально і після цього страх минає і він може себе контролювати.

А тепер ще більш цікава інформація. Американські психологи Свенг та Маршан, які працювали за замовленням Пентагону, вияснили якщо підрозділ веде безперервно бойові дії на протязі 60-ти днів, то 98% особового складу сходять з розуму. Ким є решта 2%, які в ході бойових дій і є головною бойовою силою підрозділу?.. Психологи говорять про те, що в цих людей психічні відхилення, причому вони були і до війни.

Суть досліджень зводиться до того, що сама біологія та інстинкти забороняють людині вбивати людину…

Запеклий бій під Авдіївкою: бійці терміново евакуювали журналістів

Тому вбиватимуть тільки захищаючи рідних та свою землю, а не щось абстрактне. Хмельницький почав боротьбу — коли зачепили його за «живе». Сюди і більшість інших повстань. Тому наші вбиватимуть на фронті, але тільки на фронті. Тут вони не зможуть нікого просто брати і «вбивати», бо це не природно аж до поки не буде загрози життю рідних та близьких, що вводить у стан афекту.

А що стосується простих громадян, які в перестрілках участі не брали, то вони тим більш ні в кого просто так стріляти не будуть. Тому зборище імені верховної ради можуть засунути свою стурбованість за можливі перестрілки звичайних людей собі куди-небудь. А те, що вони переживають, що доведені до відчаю люди, не маючи коштів на прогодування чи лікування близьких або бачачи жахливу несправедливість, зможуть застосувати зброю, то так — зможуть, бо захист, а не напад.

Русская агрессия на Донбассе убила 68 детей

Нещодавні розбірки в Житомирській області та решта випадків застосування зброї є яскравим на те прикладом. Де тут громадяни із зареєстрованою зброєю?! Одні відбиті на голову.
Ось вам українські приказки на цю тему:

Маєш зброю та коня — воля на все твоя!

Ян Борецький


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
20 queries in 7,123 seconds.