Шахрайство з посадами в ДБР

82
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 56
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 17
  •  
  •  

Прихід у ДБР на місце каналізаційної Труби Ірини Венедіктової абсолютно нічого не поміняв у даному наскрізь дискредитованому органі. Він і далі залишається під повним контролем заступника голови адміністрації Януковича Андрія Портнова.

Шахрайство з посадами в ДБР

Зараз із грубим порущенням закону в заступники директора ДБР провели людину з системи контрольованої Портновим. Було призначено двох осіб: Олександр Соколов і Олександр Бабіков. Персоною Соколова поки не займався, а про Бабікова й шукати нічого не довелося. Проти його призначення активно висловилися члени адвокати Героїв Небесної Сотні, наголошуючи на конфлікті інтересів (злочини проти Майдану входять тепер у компетенцію ДБР).

Ви один з одним зв’язатися спробуйте спочатку ЗЕ-клоуни

Бабіков був, працюючи в юридичній фірмі Aver Lex, захисником підозрюваного в державній зраді Януковича. А раніше, в 2012 році, коли працював у прокуратурі Харківської області був причетний до передачі в Інтерпол справи про розшук Арсена Авакова.

Це було про реванш влади колишньої. А тепер про правила влади нової. В законі чітко написано, що конкурс оголошується не менше, як за 15 РОБОЧИХ днів до завершення прийому документів. А оголосили 29 грудня й завершили 3 січня. Я не дуже пригадую, як там у нас розподілялися робочі й вихідні на новий рік, але юридично там, здається, був лише один від сили робочий день, а реально – жодного. А це річ принципова, бо витребувати, оформити й підтвердити ряд документів можна в ряді державних органів лише в робочі дні. Там же не заява й пару ксерокопій, а доволі солідний пакет передбачено. І всі ці документи та їх завірення мають бути достатньо свіжими.

ЗЕ заявил, что понимает нужды украинцев – умножить з/п и пенсии на 10

Ну ви ж зрозуміли всю суть цього незаконного шахрайства? Подати документи змогли лише люди, які наперед знали про такі умови. А це вже реальний злочин. І ще одне. Перед призначенням Бабіков пройшов ще й співбесіду в Зеленського. Так що появилася ще одна ниточка в канаті, який єднає Вову й Вітю.

Taras Chornovil


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,767 seconds.