Семенченко – Гришин, хто він і чому досі на свободі

2722
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 39
  •  
  •  

«30 днів провів прив’язаним до стільця». Викрадений охоронцями Семенченка доброволець батальйону «Донбас» розповів про тортури у полоні

Олександр Калашник пережив три місяці катувань за те, що вимагав провести аудит благодійного фонду батальйону «Донбас». Готувалася страта бійця, однак він був звільнений силами міліції Донецької області.

Семенченко - Гришин, хто він і чому досі на свободі


З червня 2014 року чоловік був добровольцем батальйону «Донбас», займався кадровим оформленням бійців.

У вересні 2014 року, після того, як він ініціював кілька спроб аудиту благодійного фонду батальйону «Донбас», де помітив зловживання, на нього почали тиснути.

«У штаб приїхали люди, особиста охорона Семенченка. Були спроби погроз, пропонували гроші, на що я відмовився. А наступного дня 14 вересня 2014 року саме ці люди викрали мене з військової частини 3027. Я виїжджав на машині з частини, мене заблокували, викинули з моєї машини , зв’язали, побили та вивезли за межі Київської області», – розповідає Олександр.

Когда начался бой, он убежал, а мы остались и отразили удар

30 днів чоловік провів сидячи прив’язаним на стільчику, без можливості лягти, в неопалюваному приміщенні.

«За всі 30 днів мені дали 10-11 тарілок їжі. Перші дні не давали і води, а далі вода була так само рідко, як і їжа», – каже доброволець.

За цей час чоловік втратив до 15 кг ваги.

Утримуючи свого бійця у полоні, Семен Семенченко почав публічно розповсюджувати інформацію, що він є зрадником, який злив списки батальйону бойовикам та втік. Саме в ті дні, коли полоненого піддавали тортурам, ті списки почали оприлюднювати. За словами добровольця, найболючішим було, що такі слова Семенченко говорив у вічі його матері.

В середині жовтня бранця перевезли та тримали в іншому місці розташування батальйону «Донбас». Ще 2 місяці чоловік провів у полоні, у невідомості. Лише з кінця жовтня тюремники відновили харчування, адже в результаті знущань чоловік не міг ходити.

«В цей час з подачі Семенченка почали поширювати дезінформацію, що я ходжу на полювання з бойовиками в так званій «ДНР». Для цього зі мною зробили постановочне фото, адже було видно, що я в літньому взутті. Готувалося моє усунення під легендою, що я загинув на полюванні», – повідомляє потерпілий.

Де звільнені Семенченко та Парасюком полонені, або обіцянки-цяцянки

‪12 грудня чоловіка було звільнено силами Донецької обласної міліції. На місці злочину були зафіксовані ті особи, які брали участь у викраденні. 14 грудня чоловік прибув до Києва та надав свідчення до правоохоронних органів.‬

За ці злочини зараз і притягується до відповідальності громадянин Н., якого було затримано 24 листопада. Кримінальне провадження відкрито за 7 статтями Кримінального кодексу України. Зокрема, за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підроблених документів); ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою); ч. 1 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби); ч. 2 ст. 127 (катування); ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканності житла); ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), а також за ч. 2 статті 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

МВС України


P.S. Як в нас просто все робиться, набираєш вкруг себе лохторат який буде волати «зрада» і «героя образили» у випадку арешту, стаєш депутатом ВР за підтримки «корисних дурнів», і кради скільки хочеш, зраджуй бойових побратимів, взагалі роби що хочеш. З однієї сторони в нього депутатська недоторканість, з іншої натовп недолугих мавп які його підтримують…Видео. Тетерук влепил Семенченко подзатыльник

 

Челябинск переименуют в Чернобыльск

 

«Єднання спільноти» готується до Міжнародного Дня людей з інвалідністюПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,753 seconds.