СБУ підтвердило що Давид Арахамія – БРЕХЛО

167
  • 65
    Поделились

СБУ підтвердило що Давид Арахамія - БРЕХЛОСлужба безпеки України не веде провадження щодо підкупу учасників акції Ні – капітуляції.

Як повідомляє Цензор. НЕТ із посиланням на інтерв’ю глави СБУ Івана Баканова Главкому.

За його словами, немає достовірних відомостей про підкуп учасників акцій “Ні – капітуляції”.

“У нас немає достовірних відомостей, що підтверджують цей факт. Питаннями протестних акцій в СБУ займається Департамент захисту національної державності. Звичайно, ми за цим спостерігаємо.

Имею для вас две хреновые новости и одну хорошую

Знаєте, демократія – не найкраща форма правління, але кращої ще не придумали. Треба розуміти, що громадські організації мають право збирати гроші і витрачати їх – зокрема, на акції. Цей момент, можливо, потребує законодавчого врегулювання. Але якщо ми виступимо з такою ініціативою, то ви ж перші скажете, що це наступ на демократію в Україні”, – зазначив глава СБУ.

На уточнююче запитання про те, чи надав обіцяні докази глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія, Баканов зазначив: “На даний момент в СБУ немає такого провадження”.

Нагадаємо, глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія в інтерв’ю Lb.ua висловив упевненість, що більшість учасників протестів проти “формули Штайнмаєра” вийшли з ідеологічних міркувань, проте не всі. “Я впевнений, що малій частині людей оплачують участь в акціях, але реальних протестувальників набагато більше. 95% вийшли на Майдан з ідеологічних міркувань, але це не означає, що немає 5%, які отримують гроші. Може, росіяни платять, може – Петро Олексійович чи хтось іще”, – повідомив він, зазначивши, що ці 95% – “україноботи”. Пізніше він вибачився за свої слова.

Зеленский называл Украинскую армию баранами в 2014 году

Також Арахамія заявляв, що передав до Служби безпеки України докази підкупу учасників акцій “Ні – капітуляції”.

Джерело


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
60 queries in 0,905 seconds.