СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар

1041
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Нардепів, які топлять за «рюскій мір» можна умовно поділити на дві групи. Перші – просто отримують політичні дивіденди від української вати, якої, нажаль, достатньо. Другі – ідейні. Вони дійсно ненавидять Україну та мастурбують на триколор.
СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар

Загрузка…


Одним з таких «ідейних» є народний депутат України від Мелітополя Євген Балицький (канєшна з ОППОблоку). І ось тут, власне, починається історія.

Одразу після анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі нардеп Балицький без жодних докорів сумління натягнув не себе Георгієвську стрічку та заходився розказувати мелітопольським ветеранам про «громадянську війну» та «криваву хунту». Після цього народний депутат від БПП Ігор Артюшенко написав депутатський запит до СБУ, щоб ті перевірили Балицького на сепаратизм. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

Працюй, курво! Або як працюють найняті нами депутати

Пройшло трохи часу і телеканал Балицького в Мелітополі почав показувати карту України без Криму. Соупадєніє? Артюшенко знову пише заяву на СБУ – типу, дивіться, цей во дєбіл продовжує розхитувать. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

Потім були бігборди з привітанням «С нашим праздніком 23 февраля» та совєцькими солдатами на ньому. Відповідь СБУ – Балицький молодець, ніякий він не сєпар.

Арестованные на Крыме кърымлы сообщили о пытках

І от вчора СБУ публікує телефонні розмови «громадських діячів» та помічників нардепів, які за гроші Кремля дестабілізовували політичними акціями ситуацію в Україні. В переговорах є слова про те, що потрібно терміново через когось зареєструвати законопроект про «Рускій язик». І вгадайте, хто став тим єдиним депутатом, який зареєстрував цей законопроект? Правильно – Євген Балицький!

Шановна Служба безпеки України ! Що вам ще треба, щоб нарешті порушити справу проти сєпара Балицького? Щоб він захопив з російським прапором мелітопольській міськвідділ поліції? Щоб проголосив себе «народним мером Мелітополя» та приєднав його до Криму? Нафіга ви публікуєте якісь там перехоплення переговорів чи-то розкриваєте складну мережу кремлеботів, коли під вашим носом ходить чмо з депутатським значком та кличе «рюскій мір»?

Глава МИД Украины призвал реформировать Совет безопасности ООН

P.S. Репост – вітається. Може тоді до СБУ в Києві дійде, що не треба давати це на відкуп місцевим і варто розібратися самим.

Денис П’ятигорець


Акция! Подсветка IllumiBowl для унитаза. Хит.
ПОСМОТРЕТЬ

Покупайте 8 штук в комплекте почти даром! Выгодно.
ПОСМОТРЕТЬ

5 штук ламп по супернизкой цене! Спешите купить!
ПОСМОТРЕТЬ

Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядувати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.

Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Наші реквізити.

Приват банк

МФО банка- 305299
КОД ОКПО получателя- 14360570
КОД ОКПО банка- 14360570
Счет получателя- 29244825509100
Прямий переказ через Приват24 номер картки- 4149605466065448


.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


Loading…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
60 queries in 0,829 seconds.