Санкції проти «Північного потоку-2» не пройшли через Сенат США

1217

+++ в карму за репост

Нічого дивного – так буває, коли влада держави не приділяє увагу безпеці своєї батьківщини, то інші країни не особливо тим опікуються. Так би мовити «якщо вам це непотрібно, то чому хтось має то за вас робити?». Приклад – Афганістан, який бажав щоб Америка за них воювала, поки вони будуть по домівках відсиджуватись…

Санкції проти «Північного потоку-2» не пройшли через Сенат США

Законопроект про санкції проти газопроводу «Північний потік-2» протягом ночі (вечора за вашингтонським часом) провалився в американському Сенаті.

Законопроект був запропонований сенатором-республіканцем Тедом Крузом, який процедурними маневрами затягував затвердження кандидатів адміністрації Байдена на різні посади. Демократи, які мають у Сенаті мінімально можливу більшість, погодилися поставити цей законопроект на голосування в обмін на відмову Круза від його тактики, що затягує.

Зеленські Іуди стомились від тяжкої праці по розкраданню України?

Але це не означає, що демократи підтримували його закон. Для прийняття більшості законів у Сенаті потрібно 60 голосів зі 100, а 44 сенатори проголосували проти, тому цей поріг подолати не вдалося.

Демократи за підтримки адміністрації просувають власний законопроект, який передбачає різноманітні жорсткі санкції у разі початку повномасштабного військового вторгнення російських військ до України. Перспективи цієї ініціативи поки що не зрозумілі, втім, цей законодавчий акт багато в чому надмірний, оскільки адміністрація й без того має достатньо повноважень для запровадження санкцій.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
74 queries in 0,297 seconds.