Розвідникам, причетним до операції по ваґнерівцям, погрожували з ОП

916

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Розвідникам, причетним до операції по ваґнерівцям, погрожували з ОП

Колишній розвідник із Головного управління розвідки Роман Червінський заявив, що розвідникам, причетним до спецоперації із затримки «ваґнерівців», погрожували з Офісу президента кримінальним переслідуванням.

Сьогодні ексгенпрокурор Юрій Луценко також заявив про тиск на нього Зеленського та Ко, щодо видачі терориста Росії. Про це Луценко написав у Фейсбук, та прикріпив фото документу.

Розвідникам, причетним до операції по ваґнерівцям, погрожували з ОП

«Вчора на шоу Шустера був керівник операцій по вивезенню Цемаха з «днр» в Київ. Це була блискуча операція, після якої і ГПУ і міжнародна слідча група отримала ключового свідка теракту російської армії проти голандського цивільного літака МН17.

Людям со слабой психикой даже не открывать. Из жизни упырей (18+)

Керівник управління департаменту контррозвідки Р. Червінський заявив, що пізніше Цемаха віддали РФ, а самого пана Червінського звільнили відразу після розмови Зеленського та Путіна.

Можу підтвердити 2 речі:

1. Голандська прокуратура розглядала цемаха як свідка, чий допит був «максимально важливим» (внизу- фото одного з листів голандського прокурора)

2. Як Генпрокурор я довів це до відома Президента Зеленського в присутності Богдана та Єрмака. Зеленський і Єрмак всіляко вмовляли мене організувати передачу Цемаха РФ. Я категорично відмовився. Бо саме суд по МН17 — це шлях Путіна до Гаазького трибуналу.

Через декілька днів була телефонна розмова з Президентом Зеленським. У істеричній формі він знову вимагав віддати Цемаха Путіну. Я знову відмовився.

На що Зеленський сказав, що тоді мої дні на посаді — недовгі. Я сказав: скільки їх не є, але до останнього я буду відстоювати необхідність засудження російських терористів і тільки після вироку — організації обміну.

Згадую це для того, щоб підтвердити слова полковника Червінського: « В офісі… бояться посваритися з Росією. Там не один кріт, а просто така ціла група людей: Татаров, Єрмак, Демченко»» — зазначив він.

Терористи з росії і їх холуї з Донбасу знущаються над тілом вбитого Героя. Відео 18+

Розвідник Червінський вважає, що матеріали про проведення спецоперації були знищені та підроблені, щоби приховати державну зраду серед вищого керівництва держави. Колишній розвідник ГУР Юрій Семенюк додав, що знищення таких документів є кримінальною відповідальністю, адже такі документи охороняються впродовж 5 років державною таємницею.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
83 queries in 0,249 seconds.