Росіянин з Курильських островів вплав дістався до Японії і попросив притулок

1363

+++ в карму за репост

Росіянин з Курильських островів вплав дістався до Японії і попросив притулок

Росіянин з Курильських островів вплав дістався до Японії, пропливши понад 20 кілометрів і попросив політичного притулку. Це перший випадок в історії, коли політичні біженці перепливають протоку.

Громадянин фашистської росії з одного з Курильських островів вплав дістався до Японії і попросив притулку, повідомляє Kyodo з посиланням на чиновників префектури Хоккайдо.

Русские фашистские и национал-социалистические движения

Росіянин переплив 20-кілометровий протоку, що розділяє острови Кунашир і Хоккайдо, і був направлений в еміграційне бюро Саппоро, де йому або дозволять тимчасове перебування, або депортують на родіну. Втікач жив на Курилах близько трьох років, розповідає «Інтерфаксу» джерело в адміністрації Південно Курильського міського округу.

40-річний чоловік приїхав з Уралу, отримавши далекосхідний гектар на Кунаширі, і оселився в покинутому будинку в селі Дубове в 42 кілометрах від Південно-Курильська.

«Працював на підробітках, там-сям. Ящики носив в магазинах, десь на тракторі підробляв. 17 серпня зник. У Дубовому спохватилися його, думали, що пропав. При огляді його квартири виявили плакати Японії та інше. Він культуру Японії любив», – розповіли в південнокурильській адміністрації.

Харківський волонтер потребує допомоги! Репост це також допомога…

За словами джерела «Інтерфаксу», японська влада затримала чоловіка в місті Сібецу (округ Немуро). За даними Nippon TV, який посилається на співробітників японської поліції, росіянин проситиме притулку в третій країні, якщо Японія вирішить його депортувати.

У прикордонному управлінні ФСБ фашистської росії в Сахалінської області повідомили РІА Новини, що в даний момент ведеться перевірка.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
69 queries in 0,265 seconds.