Росія перекидає велику кількість танків до кордону з Україною

1074

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

За даними аналітичної компанії, принаймні батальйон танків Т80-У був помічений у Воронезькій області.

Росія перекидає велику кількість танків до кордону з Україною

Фашистська росія перекидає дедалі більше танків до кордону з Україною, повідомила компанія Janes, яка працює в галузі оборонної розвідки, що посилює стурбованість Заходу щодо нарощування російської військової присутності поблизу сусідньої країни.

Про висновки Janes повідомило Bloomberg News.

Принаймні батальйон основних бойових танків Т80-У було розгорнуто на залізничній станції у Воронезькій області. Про це свідчать знімки, розміщені в соціальних мережах, починаючи з 7 листопада, повідомила лондонська компанія Janes в аналізі, переданому Bloomberg News.

Janes припустила, що танки прямували на полігон в Погоново, де нарощування військової присутності навесні спонукало Захід виступити з вимогами відведення.

За останні тижні бойові дії між українськими силами і сепаратистами, що підтримуються фашистською росією, на сході України посилилися, повідомило Bloomberg News.

Україна вперше використала безпілотник турецького виробництва для атаки на гаубицю сепаратистів у відповідь на удар, внаслідок якого 26 жовтня одного солдата фашистами було вбито, а ще одного було поранено.

Минулого тижня Janes заявила, що вона виявила перекидання танків та самохідної артилерії з тієї ж дивізії фашистів до Брянської та Курської області до північного кордону України 28-29 жовтня.

Служба новин «Голосу Америки»


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
17 queries in 0,908 seconds.