РФ готова повторити в Нагірному Карабаху «Донбаський сценарій»

1198

+++ в карму за репост

РФ готова повторити в Нагірному Карабаху «Донбаський сценарій»

Фашистська росія збільшує вплив на Нагірний Карабах, сподіваючись повторити там «донбаський сценарій». Про це повідомляє у своєму блозі азербайджанський портал Radius.
На думку авторів ресурсу, промовистими ознаками готовності до реалізації «донбаського сценарію» є підкреслення ролі «російських миротворців, завдяки яким ще живі діти Карабаха».

Також їх турбує призначення головою російської громади Олександра Бордова, який виявився випускником російської Академії ФСБ. У ньому бачать другого Ігоря Стрєлкова, колишнього командувача сполучених сил невизнаної республіки ДНР, дії якого відіграли важливу роль у переростанні подій на Донбасі у збройний конфлікт.

Фашист і вбивця Путін оголосив РФ миролюбною

«Ми бачимо незрозумілу активність створення «російського світу» в Карабаху. Москва намагається застосувати в Азербайджані свої улюблені рецепти», – повідомляють автори сайту.

Баку розглядає Карабах як територію Азербайджану і наголошує, що російські миротворці, які увійшли туди рік тому, перебувають там тимчасово. Іншу позицію займає президент Вірменії Армен Саркісян, який вважає, що присутність миротворців РФ «має велике значення і для регіональної політики, і для можливих переговорів про статус Карабаху».


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422
:
73 queries in 0,249 seconds.