Референдум по відділенню окупованих територій, це злочин — Порошенко

1535

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Влада зеленських капітулянтів бажає провести референдум і подарувати росії окуповані території. Що далі? Невже ця недолуга «влада» вважає що росія на тому зупиниться??? Далі підуть референдити інші області України??? ред. ukrmir.info

Референдум по відділенню окупованих територій, це злочин - Порошенко

Про це під час виступу на форумі депутатів місцевих рад Прикарпаття заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Зеленський вже майже відверто говорить про те, що він хоче провести референдум, щоб позбутися Донбасу і Криму. Конституція напряму забороняє це. І ми — українці, ми — „Європейська Солідарність“ — наголошуємо, що не дамо побудувати стіну між Україною й окупованими агресором територіями. Хоч стіну з Кримом, хоч стіну з Донецькою областю, хоч стіну з Луганською областю», — обурився Петро Порошенко.

Харківський волонтер потребує допомоги! Репост це також допомога…

«Не за те українці віддавали і віддають свої життя. Бо й сьогодні українські Збройні Сили, українське військо втратило героя», — говорить п’ятий Президент.

Порошенко наголосив, що два роки політики «умиротворення» Путіна призвели до руйнування міжнародної коаліції на підтримку України, і це надзвичайний виклик, який стоїть перед нашою державою.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням) / Помощь сайту (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
25 queries in 1,855 seconds.