Рада ЄС внесла обхід санкцій проти РФ до списку кримінальних злочинів

234

+++ в карму за репост

Рада ЄС внесла обхід санкцій проти РФ до списку кримінальних злочинів

Рада ЄС ухвалила рішення додати спроби обійти обмежувальні заходи проти фашистської росії до списку кримінальних злочинів.

Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

«ЄС рішуче відповів на неспровоковану та невиправдану війну фашистської росії проти України. Він запровадив безпрецедентну кількість санкцій, спрямованих проти економіки росії. Щоби досягти успіху, їхня реалізація потребує спільних зусиль, і сьогоднішнє рішення є важливим інструментом для забезпечення припинення будь-яких спроб обійти ці заходи», — прокоментував одноголосне ухвалення цього рішення міністр юстиції Чехії Павел Блажек.

США обмірковують відправку 100-мильної ударної зброї в Україну

Він підкреслив важливість збереження санкцій, запроваджених ЄС проти фашистської росії. Так, наразі країни-члени мають різні визначення того, що є порушенням санкцій і які покарання мають застосовуватися у разі порушення. Це може призвести до різного ступеня застосування санкцій і ризику обходу цих заходів, потенційно дозволяючи особам, які підпадають під обмеження, продовжувати мати доступ до своїх активів і підтримувати режими, проти яких вводять заходи ЄС.

Зазначається, що включення порушення обмежувальних заходів до списку «злочинів ЄС» є першим із двох кроків, спрямованих на забезпечення однакового рівня застосування санкцій у всьому Євросоюзі і запобігання спробам обійти або порушити заходи ЄС.

Це інструкція з заварення чаю ,,Ахмат».

Так, після ухвалення цього рішення Єврокомісія представить пропозицію щодо директиви, яка міститиме мінімальні правила щодо визначення кримінальних злочинів і покарань за порушення обмежувальних заходів ЄС. Потім цей проєкт директиви необхідно має бути ухвалено Радою та Європарламентом.


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

Western Union, MoneyGram, RIA — Ukraine, Kharkiv, Zakusilov Viktor — і фото чека у Viber, WhatsApp — +38 096 212 02 68:
71 queries in 0,316 seconds.