Прощавай, розум… або викликайте екзорциста

1079
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
 • 178
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 13
 •  
 •  

Прощавай, розум… або викликайте екзорциста

 1. В день, коли згадують Небесну Сотню, нєдоразумєніє, яке відпустило до Росії убивць Небесної Сотні, шось там белькоче про Небесну Сотню і приносить квіти…

 2. Людина на прізвище Вєнєдіктова, котра рулить інструментом репресій неугодних і відмазування угодних, каже, що закон про амністію учасникам Революції Гідності треба скасувати. Нє, ну для гуморивших ФСБшників при владі все логічно – убивць відпустити, тих, хто погнав з України упиря Януковича, засудити. Вважайте за анонс – скоро і Беркут легалізують, а по українців прийдуть.

 3. Зараз ще на ток-шоу будуть виводити убивць, адвокатів-реваншистів і інших архітекторів демонтажу України – вони тепер “інша сторона, яку треба вислухати”. Не покарати за злочин, а вислухати.

 4. В день пам’яті тих, хто віддав життя за Цінності, влада як мавпа із погремушкою носиться з літаком евакуйованих. Комунікація рівня “Бог” – упоротий на всю голову малорослий самозакоханий божок. Замість спокійно і цивілізовано прийняти громадян України вдома, вони спершу самі качнули істерику, а потім БТР вивели забезпечувати спокій. Шо там Лавров казав? “Дбл, блд!” ©

 5. А хто у нас виходить блокувати дороги, бо ж вірус прийде і покусає? Кажуть, 86% мешканців Нових Санжар голосували за Зеленського. Цікаво, а серед них скільки тих, хто проти щеплення, за ковбасу по 2.20, радянський пломбір і бажання податків менше, а пенсій більше? А хто з цих блокувальників, до слова, щеплений від звичайного грипу? Чи знають вони статистику туберкульозних хворих в країні? Чи пристібаються вони пасками безпеки в машині? А на задньому сидінні?

 6. В соцмережах населення, яке не можна називати ублю… ну, короче, не можна, бо ж вони ображаються… Так от САМЕ ЦЕ населення тепер вважає, то шо Бубачка ідіот безголовий і криворукий, то Порох винен. Тобто косячить і робить всяку хєрню чучєло з комплексом Наполеона в режимі “всьо включєно”, а винен в тому Порошенко. Л – логіка. М – моск. Н – нєту.

 7. Як показує реальність, щоб розігнати в країні тупий хайп на рівному місці вже навіть російських ІПСО не треба. Істеричити – шо дурню з гори котитися. А тепер уявіть, якщо буде РЕАЛЬНА загроза? Пофігу чого. Або реальна епідемія будь-якої недуги, або масоване вторгнення московитів… Уявили масштаби емоційної катастрофи? Мародерство і “піду по трупах” вб’ють країну миттєво.

 8. … емммм.. хіба треба дивуватися, що люди не чують аргументів, не бачать доказів і прикладів, обламуються, але вірять тим, хто яскравіше триндить? Так якими словами їх називати? Чи “понять і прастіть”?

 9. …Так а за що загинула Небесна Сотня? Де гідність? А за що загинули ті, хто захищали країну і захищають зараз?
  ЗА ЦЕ?

 10. Може покропить? Чи екзорциста смикнуть? Чи там, почати ляльки вуду шукать, шоб голки повисмикувати?

Віталій Гайдукевич


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
54 queries in 0,871 seconds.