Пропоную друзям взяти участь в акції «Подаруй книжку воїну» Павло Правий (Бондаренко)

245

Владимир. Крещение ложью


Шановні френди, ті, хто мене знає особисто й ті, з ким знайомий віртуально! Тут друзі підказали цікаву ідею. Повідомляє Український світ

До Дня незалежності України залишилося 13 днів. Давайте зробимо подарунок нашим “кіборгам”. Тим, хто там, на “нульовці” та у першій лінії. Давайте зробимо подарунок і волонтерам з Донбасу – цим, переважно молодим, дівчатам та хлопцям. Місцева “вата” постійно сичить у спину, їм дуже важливо відчувати, що про них знають і їхню роботу шанують.

Отож, відправляю “безвозмєздно, то єсть даром”(с) частину накладу своєї книги “Владимир. Крещение ложью” з відповідним автографом. Віддав би усе, але продаж книжки, що вийшла – це джерело фінансування наступної, бо передплата, на жаль, не покриває усіх витрат, а видання книги сьогодні – задоволення не з дешевих. А крім “Святослава”, який у процесі видання, ще чекає рукопис книжки про УПА та ОУН. Російською, спеціально для Сходу.

Отож, пропоную друзям взяти участь в акції “Подаруй книжку воїну”, бо не берцями та ковбасою єдино живе людина. Гадаю, солдату буде приємно отримати книжу з теплим автографом від автора та іменем людини, яка придбала для нього цей подарунок. Вартість примірника – 200 грн.

Картка Приватбанку 5168 7572 6880 5431

Уже погоджено, що книжки на передову повезе “Волонтерське таксі” Андрія Прудченка, котрий передасть їх офіцерам-вихователям, які у свою чергувизнаать кому з воїнів дістанеться ця своєрідна нагорода. Андрій також передасть подарунки й волонтерам та волонтеркам у Водяному, Авдіїївці та інших прифронтових містах.
Виїзд – 19 серпня, тож у нас на акцію лише 9 днів.

УВАГА! Не забудьте повідомити свої ПІБ у “лічку”, або електронну адресу urtab@mail.ua (краще на адресу), аби ми додали Ваше вітання до дарчого напису. Обов`язково!

Також протягом цього часу з кожної книги, що її буде придбано френдами для особистих бібліотек, 50 грн. піде на святкові “смаколики” українським воїнам. Якось так)))

Ще раз дякую тим френдам, завдяки пожертвам котрих ми змогли не лише видати цю книгу, але й передати частину накладу бібліотекам та військовим частинам.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Щиро ваш  ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко).

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 1,037 seconds.