Про тролів, що працюють на український сегмент ФБ

1281
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 15
  •  
  •  

Спостерігаю за “працею” тролів, що працюють на український сегмент ФБ.

Про тролів, що працюють на український сегмент ФБУкраїнський троль завжди в вишиванці, з патріотичною аватаркою і купою фоток загиблих героїв. Він цинічно грає на твоїх почуттях. Головна його ціль – змінити владу, мотивуючи тим, що саме президент не закінчує війну, і всі жертви – його провина. Він переконує, що владі вигідна війна, що президент на ній заробляє, тому тобі не потрібен такий президент.

Варіантів зміни влади у тролів декілька. Від химерного 100500 майдану, до обрання “народного” президента. Жодної відповіді, що буде далі, троль не дає: головне, зкинути ненависного Порошенка, який заважає “патріотам” за декілька днів звільнити Донецьк і Луганськ, і піти наступальним маршем на москву, щоб вже через місяць над кремлем майорів жовто-блакитний стяг. Саме жовто-блакитний, бо перевернутий прапор – відмінна риса тролів.

Стандартною ознакою того ж троля є антисемітська риторика зокрема і розпалювання міжнаціональної ворожнечі вцілому.

Він активний противник парадів (не начасі); проти кредитів МВФ (хто віддавати буде), проти боротьби з кремлем дипломатичним шляхом (“домовляються на крові”), проти реформ(вони нікчемні, бо ведуть до зубожіння).

Їх дуже багато. Кожен з вас хоч раз стикався з таким. Вони агресивні, бо обросли підтримкою купи корисних ідіотів з моском курки і амбіціями гадіхавченко.

Їх ціль одна: будь яким чином змінити владу. На будь кого. Бо досі кремлю завжди вдавалось купити свої інтереси. Цього разу не вдається. А часу обмаль. У кремля закінчується запас міцності – другого терміну Порошенка вони не витримають.


Саме тому кількість “кандидатів в президенти” нагадує рулон туалетного паперу – і всі вони, всі до єдиного – альтернатива шляху Порошенка.

Нажаль, задекларована кремлем ціль – внести розбрат і розхитати єдність – частково зпрацьовує. Бачити трохи далі завтрашнього дня – дано не кожному. А прорахувати перспективу результату зміни влади сьогодні – прерогатива аналітичного способу мислення. На цьому і грають тролі: ми – за простих людей, за “пересічного маленького українця”.

Я вірю і знаю, що переважна більшість “пересічних” – порядні, працьовиті і щиро люблячі Україну люди. Треба просто трохи переглянути свої погляди:

не плутати “Україна понад усе” з “вєсь мір насіль’я ми разрушим до основанья”.

Не кожен, хто обгорнутий українським прапором не тримає дулю в кишені.

Ворог підступний, бо знає твої слабкості: ” де два козаки там три гетьмани” і саме на цьому зараз побудована стратегія розвалу України.

Думай, аналізуй, відірвись від стереотипів: в разі поразки ти втратиш Україну для своїх дітей і онуків.

Ворогу нема чого втрачати: або ми, або вони. Третього наразі не дано.

Ольга ПеченіжськаХотите красивые зубы, но не можете себе позволить дорогостоящие стоматологические процедуры? Решение найдено – Perfect Smile Veneers!

Подробнее здесь>>>>>

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
62 queries in 0,982 seconds.