Президент Порошенко з Мюнхена. На цей час Зе телефонував Путіну, питав дозволу що можна казати

13604

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Маємо наполягати на збереженні санкцій проти Росії!

Міжнародні партнери України діють згідно з власними інтересами, а задача України — переконати, що вона захищає не тільки власний суверенітет, а й Європу і світ.

Зеленскому требуют провести психиатрическую экспертизу

Про це заявив п’ятий президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко у Мюнхені, повідомляє «Прямий».

«Само собою, з неба безпека і підтримка не впаде. Хтось думав, що це так за останні п’ять років, що вони самі йдуть в руки, і достатньо просто приїхати і попосміхатися. Ні. Це кропітка і важка дипломатична робота, яка потребує координації з МЗС, координації з лідерами країн», — наголосив Порошенко.

Він звернув увагу, що на сьогодні ця координація, на жаль, втрачена.

Коротко по Мюнхену – Порошенко работает, Зе где-то за кулисами

«Наші міжнародні партнери виходять зі своїх національних інтересів. А наше завдання — переконати, що коли Україна захищає свій суверенітет, то вона захищає не тільки Україну, але й всю Європу та весь світ. Коли Україна захищає свій суверенітет, вона також захищає і свободу, і демократію в усьому світі. І підтримка України виходить з національних інтересів кожної держави. І цим я займався п’ять років свого президентства, і зараз, як я і обіцяв, я продовжую цю наполегливу і кропітку роботу», — сказав Порошенко.
:
24 queries in 1,071 seconds.