Прецедент: У Верховному суді визнали протиправною бездіяльність Зеленського

514
  • 83
    Поделились

Прецедент: У Верховному суді визнали протиправною бездіяльність ЗеленськогоВелика Палата Верховного Суду задовольнила позов про визнання протиправною бездіяльність президента України — Голови Ради національної безпеки і оборони України.

Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу суду.

Так, позивач — інвалід війни звернувся до президента України зі зверненням, у якому просив особисто письмово повідомити його про результати перевірки фактів, викладених у поданій ним раніше заяві.

Однак це звернення було передане апаратом Адміністрації Президента для розгляду до іншого органу державної влади.

Єрмак та Новіков збрехали в США про загибель своїх братів

“Велика Палата ВС дійшла висновку, що звернення осіб, вказаних у ч. 2 ст. 14, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 16 Закону України „Про звернення громадян“ повинні розглядатися керівниками державних органів особисто. Зазначений порядок стосується також і Президента України”, — сказано у повідомленні.

Така позиція викладена у постанові Великої Палати ВС від 12 листопада 2019 року у справі № 9901/21/19 (провадження 11-810заі19).

Зеленский называл Украинскую армию баранами в 2014 году

Нагадаємо, Велика палата Верховного суду України повернула до суду першої інстанції позов для продовження розгляду з проханням зобов’язати президента України Володимира Зеленського утриматися від спілкування недержавною мовою на території України. Таку постанову, у середу, 6 листопада, ухвалила Велика палата ВСУ в адміністративній справі за позовом до президента Зеленського.


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
64 queries in 0,871 seconds.