Пошук серед мітингувальників учасників війни з росією – Гліб Бабіч

305
Поділитись з друзями

Пошук серед мітингувальників учасників війни з росією - Гліб БабічНасправді, я щиро і доброзичливо намагався знайти серед мітингувальників “під домом Порошенко” учасників війни з росією. Просто поговорити. Спочатку я ставив питання “хто був?” в двох автобусах. Нікого. Потім питав у тих, хто приїхав в третьому.

Правда, з нього одразу вийшов хлопець, відразу почав волати в мегафон текст зі словами “поки наші побратими вмирають на фронті!”. Ну, я підійшов (це все є на стримах). Потиснув руку – “поважаю брат, теж воював. А ти де, може перетиналися?”
Хлопець стушувався, і сказав, що – не воював. А після того, як я пояснив йому, що “наші побратими” є тільки у того, хто сам там був – вибачився.
Я продовжив пошуки. Нікого. крім одного хлопця, який “типу натякав шо був”. Але на конкретне питання зривався на крик і істерику. Типу, не ваша справа, і взагалі, невідомо де ти сам був? Хоча я представився.
Не знав, хлопчина, що в нашому середовищі так розмову не ведуть.

Але тут сьогодні lenta.ua (що для мене мало відрізняється від ленти.ру) вибухнула статтею, де сказала, що це був не натовп нанятих студентів по 300 і “бойових хуліганів” за 1200. –
Це, увага – були ветерани (!) і націоналісти (!).
Причому ветеранів назвали як ГО “Спілка учасників АТО Київщини”

Більш за те, цю “новину” возять по тазику фраза.юа, вєсті.юа, ізвєстія.кієв.юа, і інші смітнички. А до вечора, думаю, їх буде ще більше,Пошук серед мітингувальників учасників війни з росією - Гліб Бабіч разом з російськими змі.
Оскільки організації с точно такою назвою (наскільки я знаю) не існує, але вона схожа мінімум на шість, що можуть співпасти з цим – мені цікаво, кого лента.юа хотіла сюди пристебнути.
І якщо можна – натегайте мені тут сторінки организацій зі схожими назвами.

Революцію Гідності святкуватимемо, коли змиємо ганьбу зеленого реваншу

І якщо можна – ветеранські спілки Київа, зверніть увагу, що якась помийка сміє полоскати в роті фейки про ваші організації.
Бо я щиро не вірю в участь будь якої ветеранської спільноти у цьому цирку. Бо не можуть ветерани брати участь у заході, головний спікер якої (який не воював) на камеру переконував мене (знаючи хто я) -що “росія з нами не воює”.

І головне – прийняли участь у цілком платному треші (а докази ми навели і наведемо ще). Хоча, на відео все видно. І зізнання учасників у тому, що вони “просто заробляють” – знято і розповсюджено.

А націоналісти мають на “ленту” образитися окремо. Бо ті наративи про мову, про державу, що задвигали у рупор, і оце “росія з нами не воює” – і націоналізм несумісні.
Тим більш – участь у платному шоу.

Продавшийся ЗЕлёной банде Арестович снова обгадился

Ну, а сьогодні вони влаштовують другу серію. Мабуть знов “ветеранів” підвезуть.
Якщо що, пруф на цьому смітнику – https://lenta.ua/

P.S. Особливо ору з того, що єдині справжні ветерани у тої локації (тобто ми) – виявилися “співробітниками приватної охоронної фірми” яки зі зброєю в руках намагалися тіснити мирних протестувальників 🙂

Гліб Бабіч


Дзенькнути копійочкою на знак схвалення та підтримки 🙂

Приват – 5169360003771403
Monobank – 4441114422462422

Зробити переказ на ПриватБанк можна за посиланням ТУТ


Поділитись з друзями


:
25 queries in 0,889 seconds.