Порошенку в США вручили нагороду “Міжнародний державний діяч”

518
  • 1.3K
    Поделились

Порошенку в США вручили нагороду "Міжнародний державний діяч"Порошенку в США вручили нагороду “Міжнародний державний діяч” — Рада з питань світових справ Філадельфії (World Affairs Council of Philadelphia) вручила Президентові Петру Порошенку відзнаку «Міжнародний державний діяч», повідомляє Укрінформ.

«Президент Порошенко веде українську націю у боротьбі за незалежність і у її захисті ідеалів, які Америка сприймає як універсальні істини, і це попри спроби дестабілізації і пряме вторгнення», – заявив Крейг Снайдер, голова Ради з питань світових справ Філадельфії.

Він наголосив, шо український народ нині веде таку ж боротьбу, яку американці колись вели у Філадельфії – за національну незалежність та народний суверенітет.

«На знак визнання цієї життєво необхідної роботи Президента Порошенка та зусиль народу України, для мене особиста честь вручити йому відзнаку «Міжнародний державний діяч», – зазначив він.

Порошенко призвал ООН не называть российскую агрессию “конфликтом”

Снайдер зазначив, що організація не надає цю нагороду за чітко визначеним графіком, а лише коли з`являється розуміння, що у конкретний час за особливого моменту робота певної особи задовольняє критерії хоробрості і бачення.

У свою чергу Президент відзначив, що зворушений такою відзнакою і це велика честь як для нього, так і для української нації.

РФ пригнала на Донбасс танков больше, чем у ФРГ или Франции

«Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль, визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Це – символ єдності та солідарності з Україною», – заявив він.

Порошенко повідомив присутнім, що кожен громадянин України надзвичайно цінує те, що Сполучені Штати залишаються пліч-о-пліч з Україною.

«Ми пишаємося тим, що маємо стабільну підтримку двох партій у Конгресі США, а також адміністрації США», – зазначив Президент України.


Рада з питань світових справ Філадельфії (World Affairs Council of Philadelphia) – неурядова організація, заснована 1862 року як патріотичне товариство на підтримку політики Авраама Лінкольна. Сьогодні це авторитетний клуб, у який входять найвидатніші представники бізнесу, освіти, релігії, культури, мистецтва у місті Філадельфія.


ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
91 queries in 0,944 seconds.