Порошенко веде переговори в Страсбурзі щодо посилення санкцій проти РФ

171
Сподобалась публікація? Поділіться нею у соціальних мережах!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 23
  • 1
  •  

Порошенко веде переговори в Страсбурзі щодо посилення санкцій проти РФ

На зустрічі були присутні представники всіх ключових політичних груп і різних країн, серед них 4 колишні прем’єри, 3 міністри закордонних справ, кілька ексміністрів оборони
У Страсбурзі на зустрічі з новими представниками неформальної групи дружби, в якій є багато лобістів України, Петро Порошенко підняв питання російської агресії та спроби РФ уникнути покарання за вчинені злочини.

Про це повідомила кандидат в депутати від партії “ЄС” Ірина Геращенко в своєму Facebook.

“Петро Порошенко і команда “Європейської Солідарності” напередодні дебатів і прийняття резолюції по політичним в‘язням і військовополоненим РФ спілкується з євродепутатами, аби максимально жорстко зафіксувати в документі російську агресію”, – написала Геращенко.

Лондон выделяет 100 тысяч фунтов для создания спецсуда в Гааге по делу MH17

За її словами, Порошенко підняв питання російської агресії, невиконання Росією рішень морського трибуналу щодо моряків та закликав посилити азовський пакет санкцій. Також звучала тема стосовно енергетичних ризиків “Північного потоку-2”.

“Обговорено кілька цікавих ідей – запрошення української молоді стажерами в Європарламент, координація і кооперація зусиль у боротьбі з російською пропагандою”, – йдеться в повідомленні.

Гаага всё ближе

“Порошенко ще раз зазначив, що планує бути депутатом Європарламенту.
Й тому мета нашої партії – вступ України до ЄС і НАТО. Серед спільних викликів, які обговорювалися – питання екології, енергобезпеки, боротьба з фейк-ньюс. Але ключове – військова російська агресія на Донбасі, звільнення полонених. Порошенко і наша партія запросили європейських колег відвідати Донбас, побачити наслідки війни”, – повідомила вона.


Загрузка…


Прохання до камрадів допомогти харківському волонтеру!
Наш волонтер з Харкова, місто, яке зараз знаходиться майже на передовій від навали русскогомирку. Знаю, як тяжко просити, коли скрута, але вади здоров’я змушують людей звертатись по допомогу до побратимів: https://oleg-leusenko.livejournal.com/11842352.html


:
Загрузка...
86 queries in 2,050 seconds.