Порошенко обурений нехтуванням соцзахисту українців у бюджеті-2020

140
  • 123
    Поделились

П’ятий президент України Петро Порошенко в кулуарах парламенту висловив обурення нехтуванням багатьма верствами соціального захисту українців у проекті Державного бюджету на 2020 рік. Трансляцію вів “Прямий“.

Порошенко обурений нехтуванням соцзахисту українців у бюджеті-2020

“Всі реформи, починаючи від сільської медицини – на це в них грошей немає. Починаючи від телемедицини, від якої залежать мільйони українців… Ми маємо її запровадити! А сьогодні фактично перекрили фінансування тих проектів, куди вже витрачено мільярди державних коштів. Програма будівництва гуртожитків для військовослужбовців-контрактників – сьогодні також немає коштів на цю надзвичайно важливу реформу”, – сказав Порошенко.

Ничто не вечно, кроме дороги на Ростов

Він нагадав, що цього року було вперше запроваджено для найменш захищених верств населення, тобто для пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію – тринадцяту пенсію.

“Ця програма також не знайшла відображення в проекті Держбюджету, який зараз буде винесений на голосування. Допомога родинам з дітьми на третю і четверту дитину до 1,5 тисячі гривень щомісяця – зараз це також не є пріоритетом. Тому наша позиція є абсолютно принципова – ми намагаємося донести ті надзвичайно успішні кроки щодо соціального захисту, мова йде і про субсидії, люди не мають постраждати від підвищення тарифів… До речі, їх так палко обіцяли знизити, а на сьогодні ми жодного кроку в цьому напрямку не бачимо. Намагаються знову обдурити людей. Європейська солідарність буде твердо стояти на тому, що ми маємо продовжувати реформи, які ведуть нас в Європейський Союз, які захищають соціально людей”, – додав Порошенко.

Зеленский называл Украинскую армию баранами в 2014 году

Раніше депутат “Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко зазначав, що в Держбюджеті-2020 мінімальна пенсія в першому півріччі не зростає ані на копійку, а потім на 74 гривні, проте уряд підвищить фінансування силових відомств, як на путінській Росії.


Загрузка…

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
61 queries in 0,860 seconds.