Полтавська поліція 8 місяців переглядає порносайти за наші з вами податки

1257

Українська UK English EN Deutsch DE Français FR Беларуская мова BE Nederlands NL Русский RU
+++ в карму за репост

Все заради резонансної справи — мешканець Полтави виклав на сороміцький сайт п’ять світлин та одне відео відвертого змісту. Зеленський поки ще не вирішив, брати цю справу під контроль, чи ні

Полтавська поліція 8 місяців переглядає порносайти за наші з вами податки

У Полтаві поліція 8 місяців розслідує справу чоловіка, який за допомогою спеціального апарату збільшив пісюн та хизувався ним на порносайті.

У Полтаві поліція відкрила справу проти чоловіка, який виклав на спеціалізованому сайті відео зі збільшенням свого статевого органу. У нього вилучили апарат і секс-іграшки. Також полтавцю загрожує до 5 років ув’язнення.

Незадоволений найвеличнішим потерпілим? – В тюрму або виправні роботи

Слідчий відділ поліції № 1 Полтавського райуправління ГУНП в Полтавській області восьмий місяць розслідує справу щодо полтавця, який збільшив статевий орган, зняв це на камеру та виклав на порносайті. Чоловіку загрожує штраф або до 5 років ув’язнення. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, мешканець Подільського району Полтави зареєструвався на порносайті Swing Zone, який профілюється на інтимних знайомствах між користувачами.

Слідчі дослідили акаунт полтавця на порталі та з’ясували, що він завантажив туди не менше п’яти фотографій та одне відео порнографічного змісту.

Ніна Орловська


Допомога антимосковському українському сайту (за бажанням)
Реквізити: карта “ПриватБанк” № 5168 7456 0964 2191 — Карта “Monobank“ № 4441 1144 2246 2422

:
17 queries in 1,084 seconds.