Підрозділ Нацгвардії знищив бойову броньовану машину ворога

274
 • 62
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 17
 • 1
 •  
 •  
  80
  Поделились

У відповідь на прицільний вогонь підрозділ Нацгвардії зі складу Об’єднаних сил знищив бойову броньовану машину противника.

Підрозділ Нацгвардії знищив бойову броньовану машину ворога

#ООС #операція_ОС #НГУ

Командир розрахунку станкового протитанкового гранатомета з позивним «Шторм» розповів про той день та знищення військової техніки противника.
Цей підрозділ Національної гвардії України виконує завдання на Північному напрямку у складі операції Об’єднаних сил. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога, яка почала вести вогонь по українських підрозділах.

Підрозділ Нацгвардії знищив бойову броньовану машину ворога

– Противник постійно проявляє активність по всій лінії зіткнення на нашій ділянці, але ми ворожий вогонь швидко гасимо. Нашим завданням було знайти бронегрупу, одна з машин якої відкрила вогонь по наших позиціях. Після відкриття вогню у небо було піднято безпілотний літальний апарат для виявлення ББМ противника. Підрозділ БПЛА відразу передав нам інформацію і ми приготувалися до бою. У той день і погода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі була близько двох кілометрів. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони залучили проти нас, і ми її знищили. Я думаю, вони почали панікувати після такої несподіванки, тому що бойова машина – не солдат в окопі, – розповідає «Шторм», командир розрахунку СПГ.

Підрозділ Нацгвардії знищив бойову броньовану машину ворога

Командир також ділиться враженнями та доповнює, що після успішного бою відчуття кожного разу різні, адже одна справа, коли ти працюєш з живою силою, а інше – коли по техніці, яка стоїть у тилу ворога.

– Ми виконали завдання і це головне, – каже український захисник.

Заступник командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ генерал-лейтенант Володимир Пеньков під час зустрічі з особовим складом подякував гвардійцям за службу та нагородив відзнаками.

Гвардія продовжує бути однією зі складових сил оборони України, які стоять на захисті українського народу, незалежності та цілісності України.

Ми пишаємося нашими героями!

Разом переможемо!

Слава Україні!

Операція об’єднаних сил / Joint Forces OperationПОДЕЛИТЬСЯ

:
63 queries in 1,261 seconds.