«Підкоп» Саакашвілі під державність України

626
  • 25
    Поделились

«Підкоп» Саакашвілі під державність України

Газета «День» пише, що поведінку Міхеїла Саакашвілі, при всьому його радикалізмі, важко назвати послідовною. Надто ж журналістам видався безглуздим його заклик до захоплення Жовтневого палацу. Видання зазначає, що люди на цих протестах начебто вимагають логічних і справедливих речей. Антикорупційний суд, політична реформа і, зрештою, закон про імпічмент – це ті речі, які дійсно необхідно здійснити депутатам. Однак, видання запитує, – чому на сцену мітингу виходять і ті, хто мав би реалізовувати ці вимоги в сесійній залі? У країні, що воює, тема захоплення будівель з вибитими шибками, нападом на нацгвардійців може вилитись в небезпечні результати. Чи візьмуть тоді ці політики на себе відповідальність? Ситуація з Жовтневим палацом довела, що українському політикуму вкрай не вистачає відповідальності, наголошує газета у статті «Підкоп» під державність».

«Газета по-українськи» констатує, що в Україні немає механізмів формування лідерів. Енергійні й патріотичні люди не мають доступу до спілкування із громадськістю. Бо засоби масової інформації переважно належать олігархам. Вони вирішують, кого випустити на арену, а кого – ні. Відтак, як стверджує видання, українцям постійно через телебачення підкидають всіляких нікчем, з яких роблять позитивних персонажів. А тих, хто міг би врятувати країну, залишають за бортом. Про можливі наслідки розповідає «Газета по-українськи».

Президент Петро Порошенко продовжує укріплювати вертикаль своєї влади, переконує газета «Україна молода». І це дається взнаки не лише у тому, як він нейтралізує своїх потенційних конкурентів, а й у тому, як поступово переписується законодавство – не без очевидної користі для «гаранта». Один із таких прикладів, як зазначає видання, – перекроєння нещодавно Верховною Радою закону про Нацкомісію з регулювання електроенергетики і комунальних послуг, котрий відкриває перед главою держави нові можливості управління цією структурою в «ручному» режимі. Як саме це відбуватиметься, йдеться в статті «Пєтя» і Вовк».

Газета «Голос України» попереджає, що невдовзі лідер нафтодобувної галузі країни «Укрнафта» не зможе продавати добуту сировину. Причина – застарілі та квазіринкові механізми державних нафтових аукціонів, через які компанія має продавати власну нафту. Кілька останніх аукціонів зірвались через відсутність покупців – стартова ціна виявилась зависокою, порівняно навіть зі світовими. Чому так відбувається, аналізує парламентська газета.

Ірина Біла


P.S. Чому я проти Саакашвілі? Він треть своєї Грузії загубив за час свого правління, скільки він ладен загубити чужої для нього України заради своїх політичних амбіцій???


МИД о выходе РФ из СЦКК: Это очередная провокация

 

Русские фашисты из «Градов» обстреляли дома и детсад в Новолуганском

 

Ле Пен заявила, что болеет за ПутинаДорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.
Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Допомога сайту

Приват 4149605466065448
Приват$5168742712978968

.


Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі


Або просто щось придбайте в нашій крамничці

Магазинчик

ПОДЕЛИТЬСЯ

:
Загрузка...
93 queries in 0,884 seconds.